LG Q8 Plus Özellikleri Belli Oldu

Fahri Gün 19 Haz 2018 Mobil 287  0

LG, yeni akıllı telefon modeli ile gün yüzüne çıkıyor. LG Q8 Plus hakkında ilk detaylar belli oldu.

Akıllı telefon kategorisinde hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. LG, geçtiğimiz dönemde Q8 modelini sunmuştu. Şimdi de Q8 Plus geliyor.  Q8, V20 modelinin adeta kırpılmış versiyonuydu ve pazarda istenen seviyeye ulaşamadı. LG bu kez Q8 Plus modeli ile şansını deneyecek.

Cihazın her ne kadar tüm özellikleri belli olmasada önemli sızıntıların da bulunduğunu söyleyebiliriz. Sızıntılara göre cihaz 2K çözünürlüklü bir ekrana sahip olacak. Snapdragon 820 yonga seti ile gelecek olan Q8 Plus,  eski Q8 modelinde de gördüğümüz gibi ikinci bir ekrana daha sahip olacak. Bu ekran da 1040px160p çözünürlüğe sahip olacak ve bildirim görevi görecek.

Ürün 32 GB depolama alanı ve 3 GB RAM ile gelecek. Arkada iki önde bir olmak üzere toplam üç kameraya sahip olacak. Arka kısımda çift kameradan biri 16 Megapiksel ölçeğinde olacak.

Ürün yonga seti olarak biraz eski ve bu yüzden buna göre bir fiyatla satışa çıkarılacağını tahmin ediyoruz. Bakalım ilerleyen süreçte LG, yeni modeli ile bizlere daha farklı neler sunacak? Gelişmeleri takip edeceğiz.

Etiketler: , ,
Mi Note 10 Artık Türkiye’de!
Samsung, Akıllı Telefon Satışlarında Anavatanında Farkı Açıyor
Nokia, Android Güncellemelerine Hız Kazandırdı
Realme 5S Akıllı Telefonu Piyasaya Sürüldü

Yorum Yapmayı Unutmayın :)