Soulcalibur 6 İle İlgili Yeni Oynanış Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Fahri Gün 19 Haz 2018 Oyun 264  0

Yeni dövüş oyunu Soulcalibur 6, önümüzdeki Ekim ayında resmen piyasaya sürülecek. E3 2018 arenasında duyurulan oyun hakkında daha önce bazı bilgiler ortaya çıkmıştı. Şimdi de epey uzun bir oynanış videosu paylaşıldı.

Dövüş oyunlarına yeni bir çeşitlilik kazandıracak olan Soulcalibur 6 oyunundaki en dikkat çekici detaylardan biri ise dünyanın en iyi oyunlarından birinin ana kahramanına sahip olması. Bu karakterin ismi meşhur Rivialı Geralt. The Witcher evreninden yakından tanıdığımız Geralt, ilginç bir şeiklde Soulcalibur 6 oyununda olacak. Yapımcı şirketin telif haklarına takılmadan böyle bir hamle ortaya koymuş olması şöyle dursun, Geralt’ı baştan aşağı oyuna yerleştirmişler. Özel Witcher büyüleri ve Geralt’ın meşhur kılıç darbeleri oyunda yer alacak.

Yayınlanan video PlayStation 4 Pro cihazından çekilmiş ve görüntüler oyun 4K çözünürlükteyken elde edilmiş. Bu yüzden maksimum grafik kalitesinin söz konusu olduğunu söyleyelim. Dikkat çekici bir diğer unsur da oyunun biraz cinselliği çağrıştırıyor olması. Soulcalibur 6 oyuncu kitlesinin çoğunluğunun erkek olduğunu düşünen geliştirici, bu yüzden dövüşçü kadınların kıyafetlerini genellikle açık seçik tercih etmiş. Bu da oyuna belli bir yaş kısıtlamasının getirilmesinin gerekliliğini ortaya koyuyor.

Soulcalibur 6 oyununun sadece PlayStation için değil Xbox ve PC platformları için de çıkışını gerçekleştireceğinin altını çizelim.

Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)