Garmin Fenix 5 Modelleri Epey İddialı Geliyor

Fahri Gün 18 Haz 2018 Teknoloji 303  0

Akıllı saat kategorisine yeni modeller dahil oluyor. Garmin Fenix 5 bir seri olarak teknoloji severlere sunuluyor. Söz konusu akıllı saatler güzel tasarımları ve özellikleriyle dikkat çekecek.

Garmin Fenix 5 bir süre olarak kullanıcılara taktim edildi. Serinin içerisinde üç farklı akıllı saat versiyonu bulunuyor. Kullanıcılar bunlardan ihtiyaçlarına ve tasarımlarına göre birini  tercih edecek.

Bu modellerin isimleri de belli oldu. Fenix 5S Plus, Fenix 5X Plus ve Fenix 5 Plus adlarına sahip olan cihazlar, yeni nesil akıllı saat teknolojisinin önemli örnekleri olarak karşımıza çıkacak.

Fenix 5S Plus tasarımı:

Fenix 5X Plus tasarımı:

Fenix 5 Plus tasarımı:

Fotoğraflardan da gördüğünüz üzere üç model birbirlerinden tasarım olarak epey farklı olacak. Fenix 5 Plus modeli 10 gün boyunca dolum yapmadan çalışabilmekte. Fenix 5X Plus ise 20 gün pil ömrü sunmakta. Aralarında en az pil ömrüne sahip olan model ise Fenix 5S Plus, 5S modeli en fazla 7 gün dolum yapmadan dayanabiliyor. Üç akıllı saat modeli de suya ve toza karşı özel dayanıklılığa sahip. 100 metreye kadar suya dayanıklılar. Bu sebeple dalgıçların bile tercih edebileceği ürünler.

Tam olarak çıkış tarihleri belli olmasada fiyatları ile ilgili bir bilginin olduğunu söyleyelim. Sızıntılara göre bu seri 599 Dolar ile 999 Dolar arasında değişen fiyatlarla satılacak.

Gizlilik Riski Nedeniyle Dikkat Edilmesi Gereken Teknolojiler
FPS Ölçmek İçin Kullanabileceğiniz Programlar
İnternete Bağlı Cihaz Sayısının Artması Güvenlik Riskini de Arttırıyor
Docx Uzantılı Dosyayı Açma Yöntemleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)