LG K12 Plus Modeli Artık Satışta

Fahri Gün 31 Mar 2019 Mobil 388  0

LG markası akıllı telefon pazarında bu kez de LG K12 Plus akıllı telefonuyla şansını deniyor. K12 Plus satışa çıkarıldı.

Son zamanlarda akıllı telefon kategorisinde kan kaybeden LG, buna rağmen mücadelesini sürdürüyor ve yeni modellerle kendisini ayakta tutmak istiyor. Bu doğrultuda LG G12 Plus akıllı telefonu satışa çıkarıldı.

Giriş seviyesi bir telefon

Aslında LG K12 Plus modeli LG K40 adında tanıtılan ve yapay zeka desteğiyle gelen bir telefon olup LG tarafından ilk etapta Güney Amerika’da satışa çıkarıldı. LG K12 Plus genel itibariyle giriş seviyesi özelliklere sahip.

İşte özellikleri

Cihazda 5.7 inç büyüklüğünde 1440x720p ekran çözünürlüklü IPS LCD ekran yer almakta olup ürün Helio P22 yonga setinden güç alıyor. K12 Plus’ta 32 GB dahili depolama alanı bulunmakta olup 3000 mAh büyüklüğünde bataryadan güç alıyor. Cihaz RAM tarafında 2 GB ve 3 GB olmak üzere iki farklı seçenek sunmakta olup kamera tarafında arka kısmında F/2.0 diyafram açıklığına sahip 16 Megapiksellik, ön kısmında ise f/2.0 diyafram açıklığa sahip 8 Megapiksellik kamera bulunuyor.

Yüksek bir fiyata sahip

Ürünün satışa çıkarıldığı fiyat ise bir hayli yüksek. Helio P22 modeli 308 Dolardan alıcı bekliyor. Şu an bu fiyatlara orta segmentten pek çok akıllı telefonu satın almak da mümkün.
Etiketler:
Telefonun Hayatı Kolaylaştıran Yönleri
Poco X3 GT İçin Güncelleme Çıktı
Tecno Camon 18 Telefonunun Tanıtımı Gerçekleştirildi
Xiaomi 12 Pro performans testinde görüldü

Yorum Yapmayı Unutmayın :)