Enter the Gungeon İçinYeni Büyük Bir Güncelleme Çıkıyor

Fahri Gün 30 Mar 2019 Oyun 324  1

Sevilen oyunlardan biri olan Enter the Gungeon yeni bir güncelleme alıyor. Güncelleme büyük çaplı olup 5 Nisan tarihinde yayınlanacak.

Enter the Gungeon oyunu 2016 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirmişti. Oyuncuların oldukça sevdiği tek oyunculu bir oynanış yapısına sahip olan Enter the Gungeon, hali hazırda hem PC hem de konsollar için sunulmakta.

A Farewell ismiyle duyuruldu

Oyun için 5 Nisan tarihinde A Farewell şeklinde duyurulan yeni bir güncelleme paketi yayınlanacak. Bu güncelleme hem konsol hem de PC sürümü için geçerli olup oyuna pek çok yeni fonksiyon kazandıracak. Bu güncelleme oyunun üçüncü yıl dönümüne denk gelmekle birlikte tabiri caizse bir kutlama görevi de görecek. Geliştirici ekibin buna dair özel göndermelerde bulunmasını bekliyoruz.

Yeni bir mod ve yeni silahlar

Güncellleme oyuna yeni silahlar dahil etmekte. Aynı zamanda yeni bir patron ve yeni bir oyun modu ile kendisini gösterecek. Böylece eskisine nazaran çok daha eğlenceli bir hale geleceğini söyleyebiliriz. A Farewall’in ayriyeten bir DLC olarak satılacağı ve sahip olunması için belli bir ücret ödenmesi gerektiği de iddia ediliyor ancak buna dair somut bir bilginin bulunmadığını da belirtelim.
Etiketler:
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri
The Elder Scrolls Serisinde Muazzam Bir İndirim Var!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)