iPhone Uygulama İçi Satın Alımını Kaldırma Yöntemi

Fahri Gün 11 Mar 2021 Mobil 150  0

Yeni yazımızda Apple’ın iPhone telefonlarında uygulama içi satın alımların nasıl kapatılabileceği ile ilgili olarak bilgiler veriyoruz.

Uygulama içi satın almalar belli bir süre sonra cebinizi iyiden iyiye zorlamaya başlayabilir. Özellikle iCloud veya benzer hesaba tanımlı mobil ödeme veyahut kredi kartı bilginiz bulunuyorsa satın alımlar belinizi bükebilir.  Uygulama içi satın alımları kapatmak bu noktada çözüm sağlayabilir.

iPhone cihazlarda uygulama içi satın alımların deaktif hale getirilmesi için ilk olarak telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın ve oradan Ekran Süresi sekmesine dokunun. Ardından aşağı kısımda bulunan İçerik ve Gizlilik Sınırlamaları menüsüne tıklayın ve en üst kısımda bulunan İçerik ve Gizlilik Sınırmaları kutucuğunu aktif edin.

ITunes ve App Store Satın Alımları sekmesine tıklayarak işleminize devam edin ve gelen ekranda Uygulama İçi Satın Alım butonuna tıklayın.  İzin verme kutucuğunu işaretleyiniz.  Böylece tüm uygulamalar ve oyunlardaki uygulama içi satın alımlarını önleyerek uygulamaları güvenle kullanabilirsiniz. Böylece kendinizi de frenleyebilirsiniz.

Her şeyi eski haline getirmek isterseniz de yine aynı bölüme girerek İzin Verme kutucuğundaki seçiminizi kaldırmanız yeterli olacaktır.

Etiketler:
Huawei P50 Pro 4G Teknik Özellikleri Belirlendi
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak
Xiaomi Mi Mix 4 Gizli Selfie Kamerası İle Gelecek
Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)