iPhone SE2 Akıllı Telefonu Hakkında Son Gelişmeler

Fahri Gün 19 Nis 2018 Mobil 545  0

Apple, iPhone SE serisini yeni SE2 modeli ile varlığını devam ettirecek. Peki yeni telefon ne zaman tanıtılacak? Bu ve diğer gelişmeleri aktarıyoruz…

Apple’ın yakın zamanda yeni bir iPhone modeli satışa çıkaracağı, bunun da iPhone SE2 olacağı iddia edilmekteydi. Bu iddialar her ne kadar henüz resmiyet kazanmamış olsada sızıntıların gerçekleşme ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu belirtmek gerekiyor. Cihaz hakkında sürekli yeni önemli bilgiler ortaya çıkıyor.

iPhone SE’in çıkışının üzerinden ciddi bir süre geçti. Bu sebeple iPhone SE2’nin donanımlarında ciddi değişimlere gidilmesi bekleniyor. Bu konuda özellikle işlemci donanımı değiştirilerek cihazın daha az enerji harcayarak daha çok performans gösterebilmesi amaçlanacak. Daha yeni teknoloji işlemci sayesinde kullanıcıların sıcaklık sıkıntıları da hiç yaşamamaları öngörülüyor.

Ortaya çıkan sızıntılara göre telefonun tanıtım tarihi daha da öne alınabilir. Daha önce Haziran ayında gerçekleştirilecek bir etkinlik kapsamında tanıtılacağına dair sızıntılar mevcuttu. Hatta gün bile belliydi. Cihazın 4 Haziran’da tanıtılacağına artık kesin gözüyle bakılıyordu. Son bilgiler ise ürünün Mayıs ayının ikinci yarısında tanıtılacağını gösteriyor. Haziran ayından önce yapılacak bir basın duyurusu ile iPhone SE2 hakkında teknik özellik bilgilerine ulaşabiliriz.

Apple sızıntılara ulaşılmaması için önlem alıyor

Yine ortaya çıkan bir başka gelişmeye göre Apple, sızıntılara basın tarafından ulaşılmaması amacıyla özel önlemler alıyor. Kendi içerisinde bir denetlemeye giden şirket, planladığı tanıtım tarihlerinin dışında bilgilerin sızdırılmasını istemiyor gibi gözüküyor.

Etiketler: ,
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu
SAR Değeri Yüksek Olan Oppo Telefonlar
IOS 14 Beta’dan IOS 13’e Dönüş Yapma Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)