Google Chrome Artık Oculus Rift İçin Gereken Desteği Sağlıyor

Fahri Gün 19 Nis 2018 İnternet 685  0

Popüler internet tarayıcılarından Google Chrome’da artık Oculus Rift ürününden yararlanılabiliyor. Bir Reddit kullanıcısı, Chrome’un bu özelliğini ortaya çıkardı.

Bazı yenilikler henüz tam anlamıyla hazır olmadığında gizlenebiliyor. Bir Reddit kullanıcısı, Chrome uygulamasının en güncel versiyonunda bir özellik farketti. Sunulan son Chrome tarayıcısının Oculus Rift cihazını desteklediği ortaya çıktı. Desteği aktif etmek biraz zahmetli olsada büyük bir sorun değil.  Google Chrome üzerinden biraz uğraşarak açılabilen bu özellik ile Chrome’u WebVR sanal gerçeklik başlığı ve Oculus Touch kontrol cihazı ile kullanılabilir hale getirebiliyorsunuz.

DayDream desteği, geçtiğimiz yılın Şubat ayında Android işletim sistemi için Google Chrome uygulamasına sunulmuştu. Söz konusu özellik bilgisayar platformları için Winhdows Google Chrome sürümünde kullanılabiliyor.

Bu gelişmelerin akabinde Oculus Rift sahiplerinin ileride yaygın olarak Google Chrome kullanmaya başlayacağı öngörülüyor.

Chrome güvenilir ve popüler tarayıcılardan biri olarak gözüküyor

Hali hazırda Google Chrome, internet ortamında şu an en fazla kullanılan tarayıcı olarak dikkat çekiyor. Bilgisayarlarda ve mobil alanda büyük bir ilginin olduğu Chrome tarayıcısının arkasında Google gibi bir gücün olması, tarayıcının her daim stabil ve modern olabilmesini sağlıyor.

Twitter Blue Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Yasal ve Ücretsiz E-Kitap Platformları
Instagram SFS Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Instagram Forstalk Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)