Efsane Oyunlardan Rise of the Tomb Raider İndirime Girdi

Fahri Gün 20 Nis 2018 Oyun 372  0

Dünyanın en sevilen oyun serilerinden Tomb Raider’ın son oyunu olan Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, kaçırılmayacak bir indirime girdi. 

İlk oyunu 1996 yılında piyasaya sürülen Tomb Raider, oyuncuların en sevdiği oyunlardan biri olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda özellikleri bakımından bir devrim olan oyun, döneminin kadın ana karaktere sahip nadir oyunlarından biriydi.

Şimdi son Tomb Raider oyunu için hatrı sayılır bir indirim yapıldı. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration,  yüzde 67 indirimle 29.37 TL’ye düştü. Öte yandan sadece Season Pass satın almak isteyenler için Rise of the Tomb Raider – Season Pass paketinin de indirim aldığını, yeni fiyatının 16.17 TL olduğunu belirtelim.

Bir diğer büyük avantajlı paket ise oyunun geliştiricisi Eidos tarafından tüm Eidos oyunları için sunuluyor. Eğer Eidos Anthology paketini satın alırsanız Tomb Raider serisi de dahil olmak üzere Eidos tarafından piyasaya sürülen tüm oyunları ve indirilebilir içerikleri de almış oluyorsunuz. Fakat paketin fiyatı doğal olarak çok yüksek çünkü içerisinde tam 122 öğe bulunuyor.

Eidos Anthology paketinin fiyatı 1.5890.81 TL iken yüzde 52 indirimle 763.53 TL’ye inmiş durumda. Tüm bu indirimler 23 Nisan günü sona erecek.

Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)