Conan Exiles Tam Sürümü Hatalardan Arındırılmış Halde Çıkacak

Fahri Gün 18 Nis 2018 Oyun 390  0

Tam sürümünün çıkmasına artık epey az bir zaman kalan Conan Exiles hakkında yapımcı firma bazı bilgiler verdi. Tam sürüm çıktığında özellikle performans anlamında farklılıklar hissedeceğiz ve hatalardan arındırılmış bir oyun oynayacağız. 

Conan Exiles, ilk olarak erken erişim sürümü olarak kullanıcılara sunuldu. Oyuncular oyunu oynadıklarında epey sevdi ve genel olarak oldukça olumlu yorumlar aldı. Fakat oyunda yer alan bazı sorunlar da göze batıyordu. Örneğin ara sıra akıcılık konusunda yaşanan sekteler ve dövüş sistemindeki bazı sorunlar göze batmaktaydı. Buglar konusunda da oyuncuların bazı eleştirileri vardı.

İşte yapımcı ekip tüm bu problemleri göz önüne alarak Conan Exiles’ın tam sürümü üzerinde çalışmaya başladı ve işleri rayına oturtmuş gözüküyor. Çok yakında satışa sunulacak olan oyun adeta baştan düzenlendi. Oyunun dövüş sistemi yenilendi ve pek çok farklı özellik eklendi. Bazı oyuncuların ısrarla istediği hızlı seyahat özelliği tam sürüme geldi. Öte yandan Purge sistemi, pek çok yeni silah ve yapılar, daha fazla dünya bossu ve zindanlar oyuna dahil edildi.

Geliştirici ekip buglar konusunda da özel bir çalışma yaptı ve oyun hatalarını büyük ölçüde sonlandırdı. Zaten tam sürüm çıktıktan sonra da sorunlarla karşılaşılması halinde seri bir şekilde güncelleme sunacak ve böylece oyuncular stabil, sıkıntısız bir oyun deneyimi yaşayabilecek.

Etiketler: ,
Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)