Samsung Şirketi BuzzFeed ve The Dodo ile Anlaşma Yaptı

Fahri Gün 18 Nis 2018 Teknoloji 476  0

Ünlü teknoloji şirketi Samsung, yeni bir özellik ile kullanıcılarının karşısına çıktı ve bu özellik doğrultusunda bazı kanallarla anlaşma yaptı. Bunlar BuzzFeed ve The Dodo…

Süper Yavaşlatılmış Çekim adlı yeni bir özellik ile karşımıza çıkan dünyaca ünlü teknoloji markası Samsung, bu teknolojisini tanıtabilmek amacıyla farklı bir yola başvurdu. Dünyaca ünlü YouTube kanallarından BuzzFeed ve The Dodo ile anlaşan şirket, böylece yeni teknolojisinin daha öne çıkarılmasını sağlayacak.

Samsung, bu doğrultuda her iki kanal için de ayrı ayrı videolar hazırladı. Bu videoların kanallar üzerinde paylaşılarak özelliğin daha etkin bir hale gelmesini sağlayan Samsung, bu teknolojide temelde S9 ve S9 Plus ürünlerini ortaya çıkarıyor. Bu akıllı telefonlarda bulunan Süper Yavaşlatılmış Çekim özelliği, 720p çözünürlükte 960 FPS değerinde çekim anlamına geliyor.

Eğer Samsung’un bu teknolojisini daha iki kavramak istiyorsanız anlaşma yaptığı BuzzFeed ve The Dodo kanallarındaki videolarını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknoloji şirketlerinin bu önemli girişimleri yeni yeni meydana gelen bir durum da değil. Yıllardır teknoloji alanında birbirlerine üstünlük kurabilmek için daha yeni, özgün fikirler ve ürünler ortaya çıkarmayı amaçlıyorlar. Bu da kuşkusuz kullanıcıların yararına oluyor.

Etiketler: , ,
WhatsApp Web Kullanırken Yararlanabileceğiniz Klavye Kısayolları
Adobe Alternatifi Programlar
Ücretsiz Olarak Kullanabileceğiniz 5 Video Hızlandırma Uygulaması
Google Docs Kullanarak Ses Kaydını Yazıya Çevirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)