iOS’ta En İyi Navigasyon Yazılımları

Fahri Gün 18 Oca 2018 Mobil 213  0

Yeni makalemizde iOS işletim sisteminde öne çıkan navigasyon uygulamalarını sizlere bir liste halinde sunuyor, söz konusu uygulamalar ile ilgili yalın bilgiler veriyoruz.

Google Maps

Ülkemizde daha çok Google Haritalar olarak biliniyor ve Türkçe cihazlarda da ismi o şekilde geçiyor. Google’ın resmi harita uygulaması olup varsayılan olarak Android işletim sistemlerinde sunulmaktaydı ve zamanla iOS için de sunulmuştu. Şu an iOS’ta en öne çıkan navigasyon yazılımlarından biridir.  Ücretsiz kullanılabiliyor.

Yandex Navigasyon

Bir diğer popüler arama motoru Yandex tarafından geliştirilmiş olan navigasyon yazılımıdır. Yine öne çıkan iOS navigasyon uygulamalarındandır. Eğer iyi bir alternatif navigasyon yazılımı istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Ücretsiz kullanılabiliyor.

Waze

iOS’un en çok kullanılan navigasyon uygulamalarından biri olan Waze, fonksiyonları ile kullanıcıları cezbediyor.  Waze uygulamasının en büyük özelliği bu uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınızdan bilgi alabilmenizi sağlamanızdır. Arkadaşlarınızın konumuna tıklayarak rota çiziyor ve onların yanına çabucak gidebilmenizi sağlıyor. Ücretsiz kullanabilirsiniz.

Sygic

Ücretli bir navigasyon uygulaması olan Sygic, pek çok özelliği ile öne çıkan navigasyon uygulamalarından biridir. Uygulama hakkında ücretli olduğu için pek  çok eleştirinin olduğunu da belirtelim.

Apple Maps

Eskisine göre ciddi gelişmeler gözlemlenen Apple Maps uygulaması artık biraz daha önce çıkan bir hale geldi. Pek çok özelliğe sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

 

Etiketler:, ,
Oppo R15 Nebula Special Edition Artık Satışta
Xperia XZ2 Akıllı Telefonu İndirime Girdi
Doların Yükselmesi Akıllı Telefon Pazarını Vurdu
Samsung Sonsuz Ekranı Orta Segment Telefonlarına Getirdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)