iOS’ta En İyi Navigasyon Yazılımları

Fahri Gün 18 Oca 2018 Mobil 309  0

Yeni makalemizde iOS işletim sisteminde öne çıkan navigasyon uygulamalarını sizlere bir liste halinde sunuyor, söz konusu uygulamalar ile ilgili yalın bilgiler veriyoruz.

Google Maps

Ülkemizde daha çok Google Haritalar olarak biliniyor ve Türkçe cihazlarda da ismi o şekilde geçiyor. Google’ın resmi harita uygulaması olup varsayılan olarak Android işletim sistemlerinde sunulmaktaydı ve zamanla iOS için de sunulmuştu. Şu an iOS’ta en öne çıkan navigasyon yazılımlarından biridir.  Ücretsiz kullanılabiliyor.

Yandex Navigasyon

Bir diğer popüler arama motoru Yandex tarafından geliştirilmiş olan navigasyon yazılımıdır. Yine öne çıkan iOS navigasyon uygulamalarındandır. Eğer iyi bir alternatif navigasyon yazılımı istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Ücretsiz kullanılabiliyor.

Waze

iOS’un en çok kullanılan navigasyon uygulamalarından biri olan Waze, fonksiyonları ile kullanıcıları cezbediyor.  Waze uygulamasının en büyük özelliği bu uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınızdan bilgi alabilmenizi sağlamanızdır. Arkadaşlarınızın konumuna tıklayarak rota çiziyor ve onların yanına çabucak gidebilmenizi sağlıyor. Ücretsiz kullanabilirsiniz.

Sygic

Ücretli bir navigasyon uygulaması olan Sygic, pek çok özelliği ile öne çıkan navigasyon uygulamalarından biridir. Uygulama hakkında ücretli olduğu için pek  çok eleştirinin olduğunu da belirtelim.

Apple Maps

Eskisine göre ciddi gelişmeler gözlemlenen Apple Maps uygulaması artık biraz daha önce çıkan bir hale geldi. Pek çok özelliğe sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

 

Etiketler:, ,
Mi A2 Lite Telefonu Yazılım Güncellemesi Aldı
Huawei Enjoy 9 Plus Renk Seçeneklerine İlişkin Önemli Gelişme
Honor 10 Yazılım Güncellemesi Aldı
ZTE Axon 9 Pro Hakkında Yeni Gelişmeler Var

Yorum Yapmayı Unutmayın :)