Call of Duty: WWII Eklentisi Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Fahri Gün 18 Oca 2018 Oyun 228  0

Sevilen CoD oyunlarından Call of Duty WWII için bir süredir The Resistance isimli bir DLC hazırlanıyor.  Söz konusu DLC hakkında yeni önemil bilgilere ulaşıldı.

Eğer güzel bir ek paket oynamak istiyorsanız Call of Duty WWII The Resistance sizleri bekliyor. Yeni ek paket 30 Ocak 2018’de çıkacak. Artık sayılı günler kala oyun ile ilgili yeni gelişmelere ulaşıldı.

DLC ilk olarak PlayStation 4 için çıkacak. Ardından yaklaşık bir ay sonra yani Şubat ayında diğer platformlar için de çıkacak. DLC ile birlikte oyuna dört harita eklenecek fakat bu haritaların üçü online modu, diğeri ise War modunu kapsayacak. Zombi modu oyuncuları da haritadan yararlanabilecek.  Yeni Nazi Zombies bölümü The Darkest Shore oyuncuların beğenisini kazanmaya çalışacak.

Mittelburg isimli bir köyde önemli sanat eserlerini kurtarmak için canınızı ortaya koyacaksınız. Bu köy esrarengiz olaylarla dolu ve oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Karanlık, sırlarla dolu bir deneyim sizleri bekliyor.

Call of Duty WWII Hakkında

3 Kasım 2017 tarihinde raflarda yerini alan oyun özellikle grafikleri ve hikayesiyle dikkatleri üzerine tıplamış ve önemli bir satış başarısına ulaşmıştı.  Oyun İkinci Dünya Savaşı’nı konu ediniyor.

Strange Brigade Oynanış Görüntüleri ve Pek Çok Detay Ortaya Çıktı!
Sherlock Holmes Oyunlarında Kısa Süre Geçerli Büyük İndirim!
NBA Live 19’la Birlikte Kadın Karakter Oluşturma Özelliği Geliyor
Age of Empires 2 Turnuvası Başlıyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)