İki Samsung Telefonu Daha Oreo Güncellemesiyle Buluştu

Fahri Gün 10 Tem 2018 Mobil 472  0

Samsung, Galaxy A8 ve A8 Plus akıllı telefonları için Android Oreo güncellemesi yayınladı. Güncelleme kademeli bir şekilde kullanıcılara sunulmakta. 

Dünyanın en ünlü akıllı telefon geliştiricilerinden Samsung, Galaxy serisinde A8 ve A8 Plus modelleriyle dikkat çekmişti. Cihazlarda uzun süredir Android Nougat işletim sistemi bulunuyordu ve pek çok kullanıcı yeni Galaxy A8 ve A8 Plus modellerini sabırsızlıkla bekliyordu. Ve nitekim Galaxy A8 ve A8 Plus telefonları için Oreo 8.0 güncellemesi yayınlandı. Güncellemeyle beraber iki cihaz da yeni bir arayüze kavuşuyor.

Güncelleme kademeli olarak dağtııma sunulmakla birlikte iki modele de otomatik olarak geliyor. Ancak her ihtimale karşı Ayarlar ekranından manuel kontrol gerçekleştirmenizi de tavsiye ederiz. Güncelleme arayüz sürümünüzü de Samsung Experience 9.0’a çıkarmaktadır. Aynı zamanda resim içi resim modu, bildirim merkezi geliştirmeleri, güvenli klasör, VoLTE desteği, Samsung Pass ve daha pek çok fonksiyonda geliştirmeler yapılmıştır.

Güncelleme cihazın klavyesinde de değişiklikler yapıyor. Biraz daha kullanışlı bir klavyeye sahip oluyorsunuz. Bluetooth bağlantınız da artık yüksek çözünürlükler için maksimum destek sağlıyor. Güncellemeyi en başta cihazınızın güvenliği ve gizliliği açısından muhakkak gerçekleştirmenizi öneririz.

Etiketler: , ,
Huawei P50 Pro 4G Teknik Özellikleri Belirlendi
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak
Xiaomi Mi Mix 4 Gizli Selfie Kamerası İle Gelecek
Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)