The Division 2 Yalnız Oynamayı Sevenleri De Memnun Edecek

Fahri Gün 10 Tem 2018 Oyun 480  0

The Division yakında tam anlamıyla bir seri haline dönüşecek çünkü The Division 2 çıkışını gerçekleştirecek. Yeni oyun öncekine göre bazı yönleriyle ayrılacak. 

The Division oyunu çevrimiçi çoklu oyuncu moduyla oynanan bir oyundu. Yani tekli oyuncu modunda tek başına bir hikaye üzerinden oynapı bitirmek isteyen, yalnız oynamayı seven oyuncular için uygun değildi. Ancak geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamaya göre The Division 2 bu konuda epey farklı olacak.

The Division 2’yi çevrimiçi ortamda kalmak kaydıyla tek kişilik modda oynayıp bitirebileceksiniz. Böylece klasik bir deneyim elde edebileceksiniz. Aslında The Division’da da tek başımıza ilerleme gibi bir imkanımız vardı ancak bu öznellikle belli bir noktadan sonra çok ama çok zordu. İşte geliştirici, yeni oyunda bunları göz önüne almış ve her türden oyuncuyu bir araya getirmeyi hedeflemiş.

İlk etapta çok büyük bir ilgiyle karşılanmış olan The Division, özellikle final sonrası yeterli desteği sunamadığı, yan içeriklerin yetersiz kaldığı sebebiyle ilginin çabuk söndüğü bir oyun olmuştu. İşte Ubisoft aynı sorunu The Division 2’de yaşamamak için yoğun bir çaba sarfediyor. Oyunun geliştirme süreci devam ediyor. Gelişmeler yaşandıkça sizlere aktaracağız.

Etiketler: , ,
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi
Pawn of the Dead İncelemesi
Little Nightmares 2 İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)