Seeking Dawn İçin Son 24 Saat!

Fahri Gün 11 Tem 2018 Oyun 518  0

Seeking Dawn oyunu multiplayer kategoriye yeni bir soluk kazandırmaya geliyor. Oyunun çıkmasına artık sadece 24 saat kadar bir süre kaldı. Bir gün sonra raflarda yerini alacak.

Multiverse tarafından uzun bir süredir geliştirilen Seeking Dawn, yarın Steam’de resmen yayınlanacak. Macerayı doruk seviyeye çıkaracak olan oyun yüksek şiddet dozajıyla da dikkat çekecek. Açık dünya temasıyla gelecek olan Seeking Dawn, bundan çok daha uzun yıllar sonrasını konu edinen, modern teknolojilerin de ötesine giden bir oyun.

Özellikle bilim kurgu öğelerini sevenler, geleceğin nasıl olacağını merak edenler için ilginç bir deneyim yaşatabilecek olan Seeking Dawn, üç farklı dil desteğiyle çıkışını gerçekleştirecek. Bu diller arasında Türkçe maalesef yer almayacak.

Seeking Dawn, VR destekli bir oyun olmasıyla da ön plana çıkıyor .VR, oyunları biraz daha gerçekçi bir şekilde, sanki içindeymiş gibi oynamanızı sağlıyor. Bu doğrultuda Seeking Dawn gibi güçlü grafiklere sahip bol aksiyonlu bir oyunu VR ile oynamak oyuncuyu epey heyecanlandıracaktır.

Oyunu dilerseniz tekli oyuncu moduyla dilerseniz de çoklu oyuncu moduyla oynayabileceksiniz. Fiyatı henüz açıklanmayan Seeking Dawn, bağımsız geliştirici tarafından ortaya konulan,çok fazla reklamı da yapılmayan bir oyun olduğundan fazla pahalı olmayacağını düşünüyoruz.

Etiketler: ,
Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)