Çift Ekranlı Akıllı Saat Geliyor

Fahri Gün 11 Tem 2018 Teknoloji 244  0

MobVoi TicWatch Pro akıllı saati, çift ekranlı yapısıyla dikkat çekiyor. Cihaz ilk olarak Amazon aracılığıyla satışa çıkarıldı.

Giyilebilir teknoloji büyük bir hızla gelişmeye devam ediyor. Günümüzde onlarca şirket özellikle akıllı saatlere yoğun ilgi gösteriyor ve pek çok yeni akıllı saat ürünüyle karşılaşıyoruz. Akıllı saatler ilk piyasaya sürülmeye başlandığında tasarımsal olarak sıra dışı iken günümüzde artık daha çok normal bir saate benzeyen tasarımlarıyla ön plana çıkıyorlar. Hatta bazıları dışarıdan bakıldığında normal bir saatten ayırt edilemeyebiliyor.

MobVoi TicWatch Pro, akıllı saatlere yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Çift ekranlı yapısıyla öne çıkan model, OLED ekranın üzerinde FTSN LCD ikinci bir ekranla geliyor. Google Play Store erişimi, bildirim ve müzik kontrolü, egsersiz takibi, gibi fonksiyonları bulunan model, akıllı mod ve temel mod gibi modlara sahip. Temel modu aktif ettiğinizde LCD ekran aktif oluyor ve özellikle güneşli havalarda ekranın çok daha net görünmesine yardımcı oluyor. Akıllı modda ise diğer ekran olan OLED ekran aktif oluyor.

Temel mod ve akıllı mod bir arada da kullanılabiliyor. İkisi aynı anda kullanıldığında cihazın pil ömrü 5 güne kadar düşüyor. Eğer daha tasarruflu kullanılırsa 30 gün boyunca dolup yapmadan kullanılabiliyor. Ürün Amazon aracılığıyla 249.99 dolardan satışa çıkarıldı. İlerleyen günlerde daha fazla pazarda görebiliriz.

Samsung Health Uygulaması Hakkında Bilinmesi Gerekenler
VLC İçin Pratik Kısayollar
Atlas Aldığı Güncellemeyle 1.5 Sürümüne Kavuştu
Epic Store’a Heyecan Verici Bir Özellik Eklendi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)