MediaPad M5 İçin GPU Turbo Güncellemesi Geliyor

Fahri Gün 12 Tem 2018 Teknoloji 397  0

Huawei, MediaPad M5 ile ilgili önemli bir açıklamada bulundu. Cihaz için GPU Turbo güncellemesinin sunulması gündemde. İşte habere ilişkin ayrıntılar… 

Son yılların yükselen markalarından Huawei, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Ünlü şirket MediaPad serisinden MediaPad M5 tableti için bir duyuru gerçekleştirdi. Duyuruda söz konusu tablet için yeni bir sürümün hazırlandığı, yakında GPU Turbo güncellemesinin paylaşılacağı açıklandı.

Eğer Huawei gerçekten de GPU Turbo güncellemesini bu tabletler için sunarsa, M5 modelleri GPU Turbo kullanan ilk tablet olma şanına erişecek.  MediaPad M5, ilk kez Nisan ayında tanıtılmış ve geçtiğimiz  aylarda piyasaya sürülmüştü. 8.4 inç ve 10.8 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu seçeneğine sahip olan model, kendi içerisinde ekran boyutu ve bazı fonksiyonlar açısından ayrılmakta.

4 GB RAM bulunan tabletin 32 GB, 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanı olmak üzere üç farklı sürümü bulunuyor. Kirin 960 işlemci kullanan model, oyunlarda genel olarak yüksek bir performans sergilemeyi başarıyor. GPU Turbo ile beraber kuşkusuz gücü maksimum seviyeye çıkacak ve kullanıcıya daha iyi bir deneyim yaşatmaya başlayacak.

Güncellemeyi kademeli bir şekilde dağıtacak olan Huawei, Mediapad M5’in artık daha az enerji ile çok daha iyi işler çıkarmasını sağlayacak.

Etiketler: ,
Samsung, Kenya’ya 1000 adet tablet bağışında bulundu
Amper Hesaplama Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Para Kazanmaya Yarayan Uygulamalar
LED ve LCD Arasında Bulunan Farklar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)