Huawei P20 ve P20 Pro Modelleri İçin Yeni Bir Güncelleme Daha Geldi!

Fahri Gün 02 Tem 2018 Mobil 482  0

Son zamanların popüler mobil cihazlarından Huawei P20 ve P20 Pro akıllı telefonlarına yakın zamanda bir güncelleme sunulmuştu. Şimdi yeni bir güncelleme daha getirildi. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Gerçekleştirilen yeni güncelleme 8.1.0.132 sürüm numarasına sahip. Temel fonksiyonu kameranın görüntüsünü biraz daha iyileştirebilmesi. Güncellemeden sonra kamera daha keskin bir hale geliyor.  Arka kameranın kalitesi arttırılıp keskinlik değerleri optimize ediliyor.

Güncelleme ile öne çıkan bir diğer fonksiyon da ekran ayarlarında otomatik optimizasyon sergilemesi. Güç tasarruf modu ile ilgili iyileştirmeler yapıldı ve cihazın ekran parlaklığı optimize edildi. Güncelleme bu fonksiyonları ile ilk etapta Çin’de dağıtılmaya başlandı. Kısa sürede tüm ülkeler için sunulamsı beklenen güncelleme ile ilgili kullanıcı notları Huawei resmi internet sayfasından yayınlandı.

Bu arada iki model için de GPU Turbo Boost güncellemesinin gerçekleştirildiğini, ancak bunların da ilk olarak Çin’de sunulduğunu belirtelim. Anlaşılan yeni güncellemede de aynı prosedür işlenmeye devam ediyor.

Güncellemeler önem arz ediyor

Akıllı telefonu güncel tutmak hem cihazın daha fonksiyonel olabilmesi, hem de güvenli kalabilmesi adına önem arz ediyor. O yüzden telefonunuza gelen güncellemeleri yapmaktan çekinmeyin.

Etiketler: , ,
iPhone 12 Serisinde Sık Karşılaşılan Sorunlar
Galaxy M51 One UI Güncellemesi Ülkemizde Aktif Oldu
Telefonlarda Kullanabileceğiniz En İyi Fit Yaşam Uygulamaları
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)