Dirt 4 Sunduğu Önemli Fırsatla Farkını Ortaya Koyuyor

Fahri Gün 02 Tem 2018 Oyun 432  0

Dirt serisinin son oyunu Dirt 4 ile ilgili Codemasters, rakiplerine adeta örnek olacak bir davranış sergiledi. Dirt 4, büyük indirim oranı ile Steam indirimleri kapsamında en dikkat çeken oyun oldu. 

Gelmiş geçmiş en gerçekçi yarış oyunlarını hazırlayan Codemasters ekibi, Dirt serisi ile Ralli deneyimini farklı bir boyuta taşıyordu. Dirt serisi özellikle yüksek zorluk seviyesi nedeniyle profesyonellerin bile zorlanabildiği bir oyun. Orta seviye zorluk derecesinde bile epey zorlayan seri, ralli yarışları konusunda bilgisayar ortamından elde edebileceğiniz en gerçekçi simulasyon deneyimlerini elde edebilmenizi sağlıyor.

Steam platformu üzerinde şu sıralar gerçekleştirilen büyük indirimler bulunuyor. Bu indirimlere ‘Yaz İndirimleri’ deniyor ve 5 Temmuz gecesine kadar da devam edecek. Söz konusu kampanya kapsamında tüm Steam oyunlarında indirim var ancak bazılarında indirim oranları çok düşük. Özellikle yeni çıkan oyunlarda bunu görüyoruz. Oysa Dirt 4, yeni ve yüksek bütçeli oyunlardan biri olmasına rağmen gerçekleştirilen yüzde 75’lik çok büyük bir indirim sayesinde 22.25 TL’ye indi. Oyunun normal fiyatı 89.00 TL idi.

Dirt 4’ü 5 Temmuz akşamına kadar 22.25 TL ödeyerek Steam platformu aracılığıyla satın alabilirsiniz. Serinin diğer yapımlarında da indirim olduğunu belirtelim. Detaylar için resmi Steam Dirt sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: , ,
Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)