Dünyanın En Ucuz Kavisli ve Çift Kameralı Telefonu Geliyor!

Fahri Gün 03 Tem 2018 Mobil 298  0

Akıllı telefon kategorisinde önemli bir gelişme yaşandı. Cubot Magic, dünyanın en uygun fiyata sahip çift arka kameralı ve kavisli akıllı telefonu olarak raflarda yerini alıyor. 

Günümüzde akıllı telefon satın almak isteyenleri temelde jki ayrım karşılıyor. Ya fiyat performans ürünü seçip marka tarafında fedakarlık edecekler, ya da marka seçimi yapıp çok daha yüksek ücretler ödeyecekler. İşte bu ikilem arasında fiyat performansı daha önde tutan, markaya pek önem vermeyen biriyseniz Cubot Magic sizi epey etkileyebilir.

Tanıtılan yeni akıllı telefon, sadece 370 TL’den satın alınabilecek! Özelliklerine baktığımızda ise 370 TL’ye alabileceğiniz en iyi akıllı telefon olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Cihazda 5 inç büyüklüğünde HD çözünürlüğünde kavisli ekran yer alıyor. Android 7.0 Oreo işletim sistemine sahip olan cihaz, 13 MP +2 MP olmak üzere çift arka kameraya ve  5 MP ön kameraya sahip.

1.3 GHz çekirdek hızına sahip MTK6737 işlemciye sahip olan model, çift sim kart ve 4G bağlantısını destekliyor. GPS desteği de sunan cihaz, sadece navigasyon olarak kullanabilmek için bile alınabilecek türden. Çünkü fiyatı navigasyon olarak kullanılan tabletlerle ve navigasyon cihazlarıyla rahatlıkla yarışabiliyor.

Ürünün Türkiye’de resmi satışının olup olmayacağı şu an için bilinmiyor.

 

J7 Pro Modeline Dair Yeni Güncelleme Yayınlandı
Android Telefonunuzda Kullanabileceğiniz İkon Paketleri
Y9 2019 Modeline Yeni Bir Güncelleme Çıktı
IPS LCD ve AMOLED Ekran Teknolojisinin Farkları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)