Huawei Mate 10,

Huawei Mate 10 Tanıtım Tarihi İçin Kesin Açıklama Geldi

ibrahim KIZILIRMAK 03 Ağu 2017 Mobil 738  0

Çinli akıllı telefon modelleri içerisinde ilk sıralarda yer alan markalardan biri olan Huawei, dünya çapında akıllı telefon dünyasında lider markalardan biri olmak için öne çıkmaya çalışıyor. Bu noktada markanın ardı ardına yeni seri akıllı telefonlar geliştirdiği ve orta sınıf akıllı telefon modellerinden amiral gemisi akıllı telefon modellerine kadar birçok yeni modeli kullanıcılara sunduğunu görüyoruz. Akıllı telefon devinin son olarak kullanıcılara sunmayı amaçladığı amiral gemisi modelinin ise Huawei Mate 10 serisi olması bekleniyor. Amiral gemisi akıllı telefonlar içerisinde en başarılı modellerden biri olması beklenen modelin resmi tanıtım tarihi de netlik kazanmış gibi duruyor.

Huawei Mate 10 Kısa Süre Sonra Gelebilir

Huawei CEO’sunun beklentilerini çok daha arttırdığı akıllı telefon modeli olarak bilinen Huawei Mate 10 için geri sayımın başlangıcı da verildi. iPhone 8 akıllı telefonlarına göre çok daha başarılı olarak değerlendirilen yeni serinin 16 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtılacağı açıklandı. Bunun yanında yeni seri akıllı telefonların belli başlı özellikleri de yeniden vurgulandı.

Huawei Mate 10,

6 inç ekran boyutuna karşılık 2160 X 1080 piksel çözünürlüğü sunacak, standart LED ekranlardan ayrılan Full Active ekranlara sahip olacak olan akıllı telefonların, 8 GB RAM bellek ile alanında ilk olacağı da yine verilen bilgiler arasında. Henüz özelliklerini tam olarak bilemediğimiz Kirin 970 işlemcilere de sahip olması beklenen akıllı telefonların, 10 nm üretim sürecine dahil olacak olan işlemcilerinin özelliklerine göre rakip amiral gemisi modellerini zorlayıp zorlamayacağı öğrenilecek.

Bu tarihten önce yeni seri akıllı telefonların tam anlamıyla diğer amiral gemisi modellerine rakip olup olamayacağını bilmek oldukça zor olacak. Full Vision teknolojisine benzer bir ekran teknolojisi ve çift arka kamerası gibi detaylarıyla yeni modelin tanıtım tarihinin ise 16 Ekim olması bekleniyor. Bu tarihinde kesinleştiğini de ekleyelim.

Zoom Toplantılarını Kaydetme Yöntemi
Realme 7i İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı
Galaxy J7 Android Güncellemesi Çıktı
Honor Play 5 Lansman Tarihi Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)