Honor Play Akıllı Telefonuna Kritik Bir Güncelleme Geldi

Fahri Gün 11 Eki 2018 Mobil 427  0

Günümüzün önde gelen akıllı telefon markalarından biri olan Honor, Huawei alt markası olarak hizmet göstermeye devam ediyor. Şirketin ortaya koyduğu en iddialı telefonlardan biri olan Honor Play, şimdi sunulan güncelleme ile daha da iddialı bir hale geliyor.

Akıllı telefon kategorisinde yazılımsal kategoride önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Güçlü özelliklere sahip Honor Play modeli için yeni bir Android güncellemesi sunuldu. Söz konusu güncellemenin en büyük farkı yapay zeka sabitleme özelliğini bu telefona getirmesi. Dolayısıyla Honor Play akıllı telefonuna sahip olan kullanıcılar bu güncellemeyi muhakkak gerçekleştirmeli.

Paylaşılan güncelleme neticesinde daha önce yayınlanan GPU Turbo konusunda yaşanan pek çok aksaklık gideriliyor. Honor Play’ı kullanan pek çok kullanıcı, GPU Turbo özelliğinin olması gerektiği gibi çalışmadığını rapor etmişti. Yayınlanan bu güncellemenin söz konusu sorunu da çözdüğüne yönelik bilgiler var.

Güncelleme toplam 722 MB dosya büyüklüğüne sahip. Yani boyutunun azımsanmayacak düzeyde olduğunu ifade etmek gerekiyor. Bu yüzden güncellemeyi gerçekleştirmeden önce telefonuzdaki internet kotasını gözden geçirmenizde yarar var.  Sınırsız Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla güncellemenizi gerçekleştirirseniz çok daha iyi olur.

Etiketler: ,
Huawei P50 Pro 4G Teknik Özellikleri Belirlendi
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak
Xiaomi Mi Mix 4 Gizli Selfie Kamerası İle Gelecek
Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)