Fast Dust Demo Sürümü Artık Aktif

Fahri Gün 12 Eki 2018 Oyun 410  0

Geçtiğimiz aylarda Steam’e giriş yapan Fast Dust’ın bu kez de Demo sürümü çıktı. Dileyenler oyunun demo sürümünü indirerek oyunu test edip satın alıp almayacağına karar verebilir.

Yarış oyunları kuşkusuz oyun dünyasında önemli bir yere sahip. Her ne kadar şu an yarış oyunu severler genellikle son zamanlarda çıkan diğer popüler yarış oyunlarıyla ilgileniyor olsada Fast Dust oyunu da sessiz ancak iddialı bir şekilde Steam’de yar alıyor. 22 Ağustos 2018 tarihinde satışa sunulan oyun 149.00 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Ancak dileyen kullanıcılar artık oyunun ücretsiz bir sürümünü oynayıp test edebilir.

Yayınlanan yeni sınırlı sürümde kullanıcıların yarış atmosferini tatmasına imkan veriliyor. Demo sürümde bir araba, bir yarış modu ve bir yarış pisti bulunmakta. Dolayısıyla kullanıcıya bir seçenek sunulmamakta. Ancak en azından oyunun mekaniklerini görebilirsiniz ve satın alıp almayacağınıza da ona göre karar verebilirsiniz.  Oyunun tam sürümünde kariyer mod özelliğinin, 70 birbirinden farklı yarış pistinin, 4 yarış modunun ve farklı hava koşulları seçeneğinin bulunduğunu da belirtelim.

Binary Giants tarafından geliştirilip yayınlanan oyunu oynayabilmek için en az Intel Core 2 Quad Q9550 veya seviyesinde bir başka işlemciye, GeForce GTX 460 grafik kartına, 8 GB RAM’e ve 8 GB boş depolama alanına, Windows 7 işletim sistemine sahip olmanız gerekiyor.

Etiketler:
2021 Yılında An Fazla Beklenen Devam Oyunu Niteliğindeki Oyunlar
Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)