ZTE Axon 9 Pro Hakkında Yeni Gelişmeler Var

Fahri Gün 13 Eki 2018 Mobil 337  0

ZTE Axon 9 Pro akıllı telefonu geride bıraktığımız Ağustos ayında resmen tanıtılmıştı ve böylece ürünün özellikleri ortaya çıkmıştı. Şimdi de satış durumu ile ilgili yeni gelişmeler var. 

Axon 9 Pro akıllı telefonunun satışları 16 Ekim tarihinde başlayacak. Cihaz ilk etapta Çin’de satışa sunulacak ve daha sonra diğer ülkelerde de kendisini göstermeye başlayacak.

Ürünün 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı bulunan seçeneğinin fiyatı 3.999 Yuan olacak. Cihazın Avrupa’da ise 650 Euro civarında bir fiyatlandırmayla satılması beklenmekte. ZTE özellikle Avrupa pazarında daha iyi bir konuma gelebilmek için Axon 9 Pro’de revizeye de gidebilir.

Axon 9 Pro özelliklerini hatırlayalım

Telefonun ekranı 6.21 inç büyüklüğünde ve Full HD. Bu çözünürlük ve ekran boyut değerleri son zamanlarda oldukça yaygın olmaya başladı ve tabiri caizse bir standart haline geldi. Axon 9 Pro’da yer alan işlemci modeli ise üst segment modellerde görmeye alışkın olduğumuz Snapdragon 845 işlemci birimi. Kuşkusuz ki bu işlemcinin performansı kullanıcıları memnun edecektir.

20 MP + 12 MP olmak üzere çift arka kameraya sahip olan telefonun ön yüzünde de bir adet, 20 MP ve 2.0 diyafram açıklığına sahip selfie kamerası yer almakta. 4.000 mAh bataryası bulunan telefon kablosuz şarj teknolojisini desteklemekte.

Etiketler: ,
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu
SAR Değeri Yüksek Olan Oppo Telefonlar
IOS 14 Beta’dan IOS 13’e Dönüş Yapma Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)