Forza Horizon 4, 2 Milyondan Fazla Sattı!

Fahri Gün 10 Eki 2018 Oyun 594  0

Forza Horizon serisinin yeni oyunu Forza Horizon 4, geçen hafta resmen satışa sunulmuştu. Oyun bir aylık kısa bir süre içerisinde 2 milyondan fazla sattı.

Yarış oyunları aslında başlı başına bir risk çünkü yarış oyunları mekanik olarak birbirlerinin hemen hemen aynısı olduklarından kullanıcıyı ekranın başına kitleyebilecek ekstra unsurlar sunmaları gerekiyor. İşte Forza Horizon 4, tanıtıldığı ve piyasaya sürüldüğü tarihten beri bunu başarıyor.

İnceleme platformları ve oyuncular tarafından şu ana kadar Forza Horizon 4 ile ilgili oldukça olumlu yorumlar yapıldı ve oyunun geleceği parlak gözüküyor. Yeni Forza Horizon 4 oyunu piyasaya sürülür sürülmez satış rekorları kırmaya başlamıştı ve elimize ulaşan son raporlara göre oyun bir haftada 2 milyon satış rakamına ulaştı.

Paylaşılan istatistikler oyuna karşı ne kadar yoğun bir ilgi olduğunu ortaya koyuyor. Şu ana kadar 2 milyonu aşkın oyuncu toplam 74.4 milyon araç kullanmış ve 4.1 milyon adet eve sahip olmuş. Toplam 377.7 milyon yol keşfeden oyuncular, 4.6 milyon saat Forza Horizon 4 oynanış videolarını seyretmiş. Bu rakamlar aslında oyuncuların uzun bir zamandır güçlü bir yarış oyununa ne kadar aç olduğunu da ortaya koyuyor.

Bioshock The Collection İçin Büyük Bir İndirim Fırsatı Sunuldu
PUBG Mobile UC Satın Alma Rehberi
Bu Fiyata Daha İyi Oyun Yok ! The Witcher 3 İndirime Girdi
NBA 2K21 18 Şubat’a kadar büyük bir indirime girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)