Honor 8X Modeli Yeni Bir Güncelleme Aldı

Fahri Gün 21 Şub 2019 Mobil 496  0

Huawei alt markası Honor, 8x akıllı telefonu ile ilgili olarak yeni bir güncelleme paylaştı. Honor 8X modeli şu an ülkemizde de satışta olan bir cihaz. Uzun süre güncelleme desteği alan modellerden biri. 

Honor 8X akıllı telefonu için paylaşılan yeni güncelleme 127 MB dosya büyüklüğüne sahip olun kısa bir süre zarfında indirilebiliyor. Güncelleme EMUI 8.2.0.161 yapı numarasıyla karşımıza çıkıyor ve Şubat ayına ait güvenlik paketini içerisinde barındırıyor.

Güncelleme güvenlik bazlı olup pek çok değişiklik içeriyor

Akıllı telefonlar için aylık olarak sunulan güvenlik paketleri telefonların güncel ve güçlü kalmasına yardımcı oluyor. Honor Türkiye, kısa bir süre önce Honor 8X akıllı telefonuyla ilgili olarak bir açıklamada bulunmuş, telefonun Android 9 Pie güncellemesini resmen duyurmuştu. Pie sürümü şu an mevcut Android telefonlar arasındaki en güncel sürüm ve telefonların Pie sürümüne yükseltilmesi hususu önem teşkil ediyor. 

Güncelleme sizin telefonunuza ulaştı mı?

EMUI 8.2.0.161 güncellemesinin telefonunuza ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek için Ayarlar ekranını kullanabilirsiniz. Genellikle güncelleme doğrudan bildirim olarak telefonu düşer ancak bazen bildirim gelmeyebiliyor. O yüzden ara sıra manuel kontrol yapmakta fayda var. 
Etiketler:
Telefonu Aramalara Kapatma Yöntemi (Android)
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)