Path of Exile Synthesis Resmen Tanıtıldı

Fahri Gün 20 Şub 2019 Oyun 275  0

Popüler oyunlardan Path of Exile için yeni bir içerik daha ekleniyor. Yeni ek paket Syhthesis’in duyurusu  gerçekleştirildi. Söz konusu ek paket ile birlikte daha iyi bir Path of Exile deneyimi yaşamak mümkün olacak. 

Bazı oyunlar var ki uzun zamandır geliştiricileri tarafından büyük bir ilgiyle destekleniyor. Path of Exile de bunlardan biri olarak dikkat çekiyor. Geliştirici ekip yakında Ptah of Exile için yeni bir DLC daha çıkaracağını resmen duyurdu.

8 Mart tarihinde çıkıyor

Yeni DLC içeriğinin ismi Synthesis olacak. Çıkış tarihi ise 8 Mart 2019 olarak açıklandı. Öte yandan ek içerik PlayStation 4’e bir güncelleme olarak sunulacak olup PC ve Xbox One kullanıcıları ise 8 Mart 2019 tarihinden itibaren indirebilecek.

Pek çok yeni özellik getirecek

Yeni ek içerik oyuna keşfedecek yeni alanlar dahil ediyor. Aynı zamanda 16 unique eşya, 16 yeni gem, yeni item sistemleri ve pek çok çeşitlilik kazandırıyor.  Cabas isimli yeni NPC ile tanışacak olan oyuncular gizemli yeni NPC’leri ile baş başa olacak. Yeni bölgeler, challange league, denge değişiklikleri ve daha pek çok yenilik oyunculara taktim edilecek.
Etiketler:
Bioshock The Collection İçin Büyük Bir İndirim Fırsatı Sunuldu
PUBG Mobile UC Satın Alma Rehberi
Bu Fiyata Daha İyi Oyun Yok ! The Witcher 3 İndirime Girdi
NBA 2K21 18 Şubat’a kadar büyük bir indirime girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)