samsung dev ekran

Gelmiş Geçmiş En İyi Galaxy S Telefonu Hangisi?

Fahri Gün 22 Şub 2019 Mobil 461  0

Samsung akıllı telefonlar günümüzde oldukça ünlü. Özellikle Galaxy S  serisi yakından biliniyor. Galaxy S serisinin uzun bir geçmişi bulunuyor.Peki bu zamana kadar çıkan S modelleri içerisinde en iyisi hangisiydi dersiniz?

2010 yılından bu yana pek çok Galaşy S akıllı telefonuyla karşılaştık. Peki aralarında en çok sevilen telefon hangisi oldu? Samsung, geçtiğimiz önemde S serisinin onuncu yılına özel olarak dört yeni akıllı telefon tanıttı. Bu modeller serinin daha da özel bir yere gelmesini sağlayacak. 

En sevilen telefon Galaxy S2!

Galaxy S serisinden akıllı telefonların içinde en fazla sevilen ve ilgi gösterilen akıllı telefon ise şaşırtıcı bir şekilde Galaxy S2. Hem de açık ara bir liderliği söz konusu. Galaxy S serisini tabiri caizse şahlandıran Galaxy S2 modeli tanıdıldığı dönemde gerek özellikleri gerekse tasarımıyla mobil dünyanın en efsanevi akıllı telefonlarından biri oldu. 

İkinci sırada S7 Edge bulunuyor

Listede ikinci sırada gösterilen telefon ise Galaxy S7 Edge.Galaxy S2 için %28.8’lik bir oran söz konusuyken S7 Edge için %11’lik bir alan söz konusu. İlk sıradaki S2’nin S7 Edge’ye büyük bir fark attığını söylemek mümkün. Öte yandan listenin üçüncü sırasında yer alan akıllı telefon ise Galaxy S8. S7 dördüncü sırada, S9 Plus ise beşinci sırada yer buluyor. 
Etiketler: ,
Telefonun Hayatı Kolaylaştıran Yönleri
Poco X3 GT İçin Güncelleme Çıktı
Tecno Camon 18 Telefonunun Tanıtımı Gerçekleştirildi
Xiaomi 12 Pro performans testinde görüldü

Yorum Yapmayı Unutmayın :)