samsung dev ekran

Gelmiş Geçmiş En İyi Galaxy S Telefonu Hangisi?

Fahri Gün 22 Şub 2019 Mobil 208  0

Samsung akıllı telefonlar günümüzde oldukça ünlü. Özellikle Galaxy S  serisi yakından biliniyor. Galaxy S serisinin uzun bir geçmişi bulunuyor.Peki bu zamana kadar çıkan S modelleri içerisinde en iyisi hangisiydi dersiniz?

2010 yılından bu yana pek çok Galaşy S akıllı telefonuyla karşılaştık. Peki aralarında en çok sevilen telefon hangisi oldu? Samsung, geçtiğimiz önemde S serisinin onuncu yılına özel olarak dört yeni akıllı telefon tanıttı. Bu modeller serinin daha da özel bir yere gelmesini sağlayacak. 

En sevilen telefon Galaxy S2!

Galaxy S serisinden akıllı telefonların içinde en fazla sevilen ve ilgi gösterilen akıllı telefon ise şaşırtıcı bir şekilde Galaxy S2. Hem de açık ara bir liderliği söz konusu. Galaxy S serisini tabiri caizse şahlandıran Galaxy S2 modeli tanıdıldığı dönemde gerek özellikleri gerekse tasarımıyla mobil dünyanın en efsanevi akıllı telefonlarından biri oldu. 

İkinci sırada S7 Edge bulunuyor

Listede ikinci sırada gösterilen telefon ise Galaxy S7 Edge.Galaxy S2 için %28.8’lik bir oran söz konusuyken S7 Edge için %11’lik bir alan söz konusu. İlk sıradaki S2’nin S7 Edge’ye büyük bir fark attığını söylemek mümkün. Öte yandan listenin üçüncü sırasında yer alan akıllı telefon ise Galaxy S8. S7 dördüncü sırada, S9 Plus ise beşinci sırada yer buluyor. 
Etiketler: ,
samsung-s7-teknik-özellikleri
Galaxy S7 Önemli Bir Güvenlik Güncellemesi Aldı
Huawei P40 ve P40 Pro’ya Yeni Güncelleme Geldi
Sony Ericsson W707 Yıllar Sonra Satışa Sunuldu
Honor ViewPad 6 5G Tablet Modeli Tanıtıldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)