Honor 8X En Çok Satan Akıllı Telefon Oldu

Fahri Gün 21 Kas 2018 Mobil 550  0

Huawei şirketinin alt markası olarak yoluna devam eden Honor, Honor 8X akıllı telefonu ile kullanıcıların karşısına çıkmış ve epey beğeni kazanmayı başarmıştı.  Telefonun önemli bir başarı daha yakaladığı ortaya çıktı.

Elde edilen son raporlara göre Honor 8X akıllı telefonu geçtiğimiz ayın yani Ekim ayının Çin pazarındaki en çok satan akıllı telefonu oldu. Çin pazarı şu an dünyanın en büyük akıllı telefon pazarı olarak dikkat çekiyor. Çok yüksek bir kitleye hitap eden pazarda Honor ve Huawei markaları aldı başını gidiyor.

Honor 8X yalnızca Çin’de değil diğer ülkelerde de oldukça yoğun bir ilgiyle karşılanıyor. Bunu sağlayan en temel unsurlardan biri kuşkusuz ki telefonun fiyat performans farkı. Honor 8X oldukça iddialı özelliklere ve cazip bir fiyata sahip. Bu da ürünü rekabetçi kılıyor. Honor 8X aynı zamanda dikkat çekici bir tasarıma da sahip. Cihazda çentikli tasarım ve çerçevesiz bir yapı kullanılıyor. Ekran kasa oranı hususunda kullanıcıya istediğini veren 8X, uzun süre daha ilginin odağı olacak gibi gözüküyor.

Çin’de 200 Dolar seviyesinden alıcı bekleyen Honor 8X, şu an ülkemizde de satılmakta. Ürüne ülkemizde de ilgiyle karşılandı.

Etiketler: , ,
Android Telefonlarda Kullanabileceğiniz Uyku Takibi Programları
OnePlus 9 Serisinin Teknik Özellikleri Belli Oldu
iPhone Numara Gizleme Yöntemi
BiP Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)