Google Pixel 2 İlk Modeli Ortaya Çıktı

ibrahim KIZILIRMAK 05 Ağu 2017 Mobil 765  0

Akıllı telefon yelpazesine yeni modeller katılmaya devam ediyor. Akıllı telefonların amiral gemisi serilerinden biri olarak karşımıza çıkan Google Pixel modellerinin yeni üyeleri de çok kısa süre içerisinde ürün yelpazesine eklenmeye hazırlanıyor. Google Pixel 2 serisi olarak karşımıza çıkacak olan yeni sınıfın birçok özellik kazanacağını da göreceğiz. Google’ın kendi adıyla akıllı telefon fikrini devam ettireceği modeller olarak karşımıza çıkacak olan yeni Google Pixel 2 serisinin sistemlerini gösteren en net görsellerde ortaya çıktı. Paylaşılan son görseller sonrasında yeni model hakkında daha fazla bilgiye ulaşmış oldu.

Google Pixel 2 Walleye Gözüktü

Paylaşılan görseller Google Pixel 2 serisinin en küçük üyesine ait olan görseller. Yani asıl amiral gemisi model olarak karşımıza çıkmış bir seri değil. Paylaşılan bu görsellere göre yeni modelde beklendiği gibi çift kamera kullanımı yapılmamış. 2.serinin giriş modeli olarak karşımıza çıkan telefonların tek ama çok daha geniş bir kamera kullanımı yaptığı görülüyor.

Parmak izi sensörleri de hemen kameranın alt kısmında yer alan telefonların, arka kısmında neredeyse başka hiçbir detay görülmüş değil. Bunun yanı sıra yeni seri akıllı telefonların ön kısmında da ekran ve miktarın bölümlerinden başka hiçbir ayrı alan kullanılmadığı belirtiliyor. Hem önde hem de arka kısımda çok büyük bir tasarım değişikliğini göremediğimiz yeni seri akıllı telefonların kesin bir farkının olmayacağını düşünüyoruz. Bu serinin HTC üretiminden çıkacağını düşünecek olursak kasa tasarımlarında sürprizlerin beklendiğini de hatırlatmamız gerekiyor.

Google Pixel 2

Çok bir fark yaratamasa da giriş serinin giriş seviyesi ve küçük ekranlı modeli olduğu için henüz bu görsellere bakarak tüm modeller hakkında yorum yapmak oldukça zor. Google Pixel 2 ana amiral gemisi modellerinde çok daha köklü değişimler görmemiz mümkün olabilir. Bunun yanı sıra yeni modellerin sistemsel olarak da farklılıklar sunabileceği ve en önemlisi de Android O işletim sistemiyle beraber çok daha gelişmiş bir teknolojiyi kullanıcıların beğenisine çıkarabileceği de iddialar arasında. Tüm bu iddialar için bir süre daha beklemek gerekiyor.

Zoom Toplantılarını Kaydetme Yöntemi
Realme 7i İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı
Galaxy J7 Android Güncellemesi Çıktı
Honor Play 5 Lansman Tarihi Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)