Galaxy S7 Edge Yeni Bir Android Güncellemesi Daha Aldı

Fahri Gün 23 Tem 2018 Mobil 588  0

Yakın zamanda Android Oreo sürümüne yükseltilen Galaxy S7 Edge, şimdi yeni bir güncelleme daha aldı. Peki yeni güncelleme neler getiriyor? İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Akıllı telefonlar için zaman zaman rutin güvenlik güncelleştirmeleri sunuluyor. S7 Edge için şimdi bu hususta yeni bir güncelleme çıktı. S7 Edge telefonu bir zamanlar Samsung’un en yeni teknolojiye sahip üst segment modellerinden biriydi. Günümüzde her ne kadar artık eskimiş olsada pek çok kullanıcı telefondan memnun ve kullanmaya devam ediyor. Samsung da bu kulluanıcılar için S7 Edge güncellemeleri sunmayı ihmal etmiyor.

Galaxy S7 Edge modeli için şimdi yeni bir Android güncellemesi daha piyasaya sürüldü. Galaxy S7 Edge, Temmuz ayı güvenlik güncellemesi aldı. Bu güncelleme Android sistemlerde eğer bir açık varsa bunu gideriyor ve cihazı yazılımsal olarak biraz daha güvenli bir hale getiriyor. Temmuz ayı güncellemesinin performans iyileştirmeleri de içerdiğini, dolayısıyla bu güncellemeyi edinen kullanıcıların biraz daha stabil bir telefona da erişmiş olacağını belirtmek gerekiyor.

Güncelleme toplam 341 MB boyuta sahip olup kademeli olarak dağıtıldı. Telefonunuza gelip gelmediğini Ayarlar ekranına girerek kontrol edebilirsiniz. Bu tarz güncellemeleri hızlı bir şekilde alabilmek için otomatik güncelleştirme talimatı vermenizi tavsiye ederiz.

Etiketler: , ,
Zoom Toplantılarını Kaydetme Yöntemi
Realme 7i İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı
Galaxy J7 Android Güncellemesi Çıktı
Honor Play 5 Lansman Tarihi Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)