2018’in En İyi Oyuncu Kulaklıklarıyla Tanışın!

Fahri Gün 22 Tem 2018 Oyun 740  0

Oyuncu kulaklıkları artık çok farklı bir boyut kazandı. Birbirinden kaliteli kulaklıklar üretilip piyasaya sürülüyor. Peki 2018 yılının en iyi kulaklıkları hangileri dersiniz? Gelin hazırladığımız listeye birlikte göz atalım. 

Dünyaca ünlü teknoloji şirketleri tarafından kullanıcılar için özel olarak geliştirilen oyuncu kulaklıkları, oyunların çok daha kaliteli bir hale gelmesini sağlıyor. Bir oyunu kaliteli bir kulaklıkla oynadığınızda ses efektlerindeki farklılığı gerçekten de anlayabiliyorsunuz. Elbette bunda ses kartının önemi de çok büyük.  Peki bu yıl en iyiler arasında gösterebileceğimiz oyuncu kulaklıkları hangileri?

İşte 2018’in en iyi oyuncu kulaklıkları:

Logitech G Pro

PC ekipmanları konusunda sayılı markalardan biri olan Logitech, G Pro ürünüyle adından tekrar söz ettirmeyi başarıyor. G Pro sahip olduğu kaliteli görünüm ve güçlü ses özellikleriyle oyuncunun oyunlarda bir adım önde olmasını sağlıyor.

Sennheiser Game One

Önemli kulaklık üreticilerinden Sennheiser, Sennheiser Game One isimli ürününü oyuncular için özel olarak geliştirmişti. Son derece kaliteli özelliklere sahip olan ürün, özellikle güçlü mikrofonu ve ses efektleriyle hafızalarda kalacak.

HyperX Cloud Alpha

HyperX Cloud serisinin zaten oyuncular için ayrı bir yeri vardır. Bu seri dahilinde pek çok kaliteli kulaklıkla tanıştık. HyperX Cloud Alpha modeli de bunlardan biri. HyperX Cloud Alpha, selefine göre özellikle mikrofon kalitesi hususunda epey geliştirilmiş. Muazzam bir gürültü engelleme özelliğine sahip olan mikrofon ile şarkı kayıtları bile yapabilmeniz mümkün. Sizlere net ve temiz ses sunabilen mikrofonu ve aynı zamanda oyunların içerisinde hissetmenizi sağlayacak çıkış kaliteleri ile HyperX Cloud Alpha, listemizde yer almayı hakeden modellerden.

 

Corsair Void RGB Wireless 7.1 Dolby

Corsair markası PC ekipmanları hususunda en kaliteli ve tasarımı en çok beğenilen markalardan biri. Corsair Void RGB Wireless 7.1 Dolby ürününde de yine güçlü ve sade bir tasarımı benimsemiş olan Corsair, sunduğu 7.1 Dolby ses ve son derece kaliteli malzemeler ile Void RGB Wireless’in en iyi kulaklıklar arasına girmesini sağlıyor.

 

SteelSeries Arctis Pro Wireless

Kablosuz ve kaliteli bir kulaklık arayanlar için en iyi seçeneklerden birisi kuşkusuz SteelSeries Arctis Pro Wireless kulaklığıdır. Söz konusu kulaklık son derece etkileyici özelliklere ve kaliteli bir yapıya sahip. İçerisinde iki batarya bulunan kulaklığın bir bataryasını şarj ederken diğerini kullanabiliyorsunuz. Böylece oyun deneyiminden kopmadan, kesintisiz bir heyecan yaşayabiliyorsunuz.

Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)