Fortnite 1.Yıl Dönümüne Özel Fırsatlar!

Fahri Gün 21 Tem 2018 Oyun 670  0

Epic Games tarafından büyük bir etkinliğin hazırlığı yapılıyor. Fortnite 1.Yıl Dönümü Etkinlikleri çok yakında başlıyor. Söz konusu etkinlik kapsamında oyuncular pek çok ödül kazanma şansına erişecek.

Son zamanlarda Battle Royale modu adeta aldı başını gidiyor. Fortnite Battle Royale,  en çok oynanan oyunlardan biri. Gerek mobil gerekse PC platformunda adeta şahlanan oyun, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Epic Games, Fortnite’ın artık ilk yılını doldurması şerefine özel bir etkinlik hazırlıyor. Bu etkinlik kapsamında oyuncular pek çok fırsattan yararlanabilecek. Oyun içi ödüller oyuncuları bekliyor!

Fortnite’ın birinci yılını doldurması şerefine kutlamalar 24 Temmuz 2017 günü başlayacak ve etkinik 7 Ağustos 2018 tarihine kadar sürecek. Yaş günü için özel oyun etkinlikleri Battle Royale ve Dünyayı Kurtar modları için erişilebilir duruma gelecek. Battle Royale modunda özel savaş otobüsü ve yıl dönümü için hazırlanmış özel tema oyuncuları bekliyor olacak.

Duvar spreyi, oyun içi ifade, doğum günü pastası, 5.000 XP gibi ödüller oyuncuları bekleyecek. Bu ödüllere ulaşabilmek içni yapmanız gereken tek şey ise görevleri oynamak ve Fortnite üzerinde eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek olacak.

Dünyayı Kurtar moduna yıl dönümüne özel olarak bazı görevler eklenecek. Bu görevleri kullanacak olan oyuncular, görevleri tamamladıkları taktirde doğüm günü temalı yeni bir karaktere erişebilecekler. Doğum Günü Lamaları’nda harcamak adına biletler de yine oyuncuları bekliyor olacak. Böylece tüm karakterlere ve silahlara sahip olabilme fırsatı sizin olacak.

Online oyunlara olan büyük ilgi dikkat çekiyor

Son zamanlarda eski tarz oyunlara nazaran online, hızlı tüketilebilen oyunlara yönelik daha fazla bir ilgi var. Bu durum uzun bir süre daha devam edecek gibi gözüküyor.

2021 Yılında An Fazla Beklenen Devam Oyunu Niteliğindeki Oyunlar
Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)