Galaxy J5 Pro İçin Oreo 8.1 Güncellemesi Çıkıyor

Fahri Gün 25 Ağu 2018 Mobil 403  0

Samsung, Galaxy serisinden J5 Pro modeli için yeni bir Android yazılım güncellemesini daha kullanıcılarla buluşturdu. 

Telefonlar için sunulan yazılım güncellemeleri son derece önemli. Güncellemeler sayesinde telefonlar güncel ve güvenli kalıyor.

Akıllı telefon dünyasından Samsung, telefonları için sıklıkla yazılım güncellemeleri yayınlayarak güncel kalmalarını sağlıyor. Samsung, Galaxy J5 Pro modeli için de yeni bir güncelleme hazırlıyor. Telefon Android Oreo 8.1 sürümüne kavuşacak.

Güncelleme ilk olarak Polonya’da kullanıma sunulmuş olup henüz Türkiye’ye gelmedi. Güncellemenin Türkiye’ye ulaşma tarihi ise 28 Eylül olarak açıklandı. Bu durumda ülkemizdeki kullanıcıların güncelleme için bir ay kadar beklemesi gerekecek.

Güncellemenin pek çok fonksiyonu bulunuyor. Resim içinde resim modu, 3D touch kısayol özelliği, gelişmiş bildirim yönetimi, klasör için renk paleti, galeride albüm gizleme, çift Messenger kullanımı ve daha pek çok özellik kullanıcıları bekliyor.

Galaxy J5 Pro özelliklerini hatırlayalım: 

5.2 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü Super AMOLED ekrana sahip olan akıllı telefon, 3000 mAh bataryayla geliyor. Yonga seti olarak ise 1.6 GHz çekirdek hızına sahip 8 çekirdekli Exynos 7 Octa 7870 işlemciyle geliyor. Cihazın hem ön hem arka kısmında 13 MP kamera bulunuyor. 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama kapasitesine sahip olan akıllı telefonun depolama alanı 256 GB’a kadar arttırılabilir olacak.

Etiketler: ,
En İyi Selfie Kamerasına Sahip Akıllı Telefonlar ( Aralık 2020)
Kasım Ayının En İyi Android Telefonları
iPhone 12 Serisinde Sık Karşılaşılan Sorunlar
Galaxy M51 One UI Güncellemesi Ülkemizde Aktif Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)