Galaxy A5 İçin Android Güncellemesi Çıktı

Fahri Gün 26 Ağu 2018 Mobil 365  0

Samsung, Galaxy A5 2016 telefonu için yeni bir güncelleme sundu. Söz konusu Android güncellemesi sistem kararlılığı açısından oldukça önemli. 

Samsung, bundan iki yıl önce piyasaya sürülen Galaxy A5 2016 modeli için güncelleme yayınladı. Böylece Samsung, eski cihazları için güncellemeler paylaşarak taktir toplamaya devam ediyor.

Akıllı telefon dünyasının en popüler markalarından biri olan Samsung, Galaxy A5 2016 modeli için güncelleme sundu. Söz konusu güncelleme cihazın daha fonksiyonel ve güvenli bir hale kavuşmasını sağlıyor. Galaxy A5 için yapılan Android güncellemesiyle birlikte cihaz daha yeni bir yazılıma kavuşurken güvenilirlik derecesi de artıyor.

Daha önce bildirilen orta ve kritik düzeydeki Android açıkları, yayınlanan yeni güncellemeyle beraber giderilmekte. OTA şebeke üzerinden dağıtılan güncelleme yakında sizin de cihazınıza ulaşacaktır.  Güncellemenin Türkiye’deki kullanıcılara ulaşma süresinin ise biraz daha uzun süreceğini belirtelim.

J6 modeli için de güncelleme sunuldu 

Samsung’un aynı güncellemeyi Galaxy J6 telefonu için de yayınladığı ortaya çıktı. Galaxy J6 sahibiyseniz OTA üzerinden dağıtılan bu güncellemeyi indirip cihazınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sony Ericsson W707 Yıllar Sonra Satışa Sunuldu
Honor ViewPad 6 5G Tablet Modeli Tanıtıldı
Google Uygulaması Güncellenerek Yeni Bir Görünüme Kavuştu
Mi Note 10 Pro Kararlı Android Güncellemesi Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)