A Plague Tale Innocence Oynanış Videosu Ortaya Çıktı

Fahri Gün 24 Ağu 2018 Oyun 373  0

A Plague Tale Innocence, sahip olduğu özelliklerle diğer oyunlara nazaran çok daha farklı bir oyun olacak. Oyun hakkında uzun bir oynanış fragmanı yayınlandı.

Oyun dünyasına yakında yeni bir oyun daha dahil olacak. A Plague Tale Innocence, güçlü grafikleriyle ve alışılmamış oynanış sistemiyle dikkat çekecek.

A Plague Tale Innocence oyunu sıra dışı bir hikayeye dayanacak. Oyun 14.yüzyılda Fransa’da geçecek. Büyük ve yırtıcı fare sürülerinin olduğu oyunda başınız farelerle dertte olacak. Fare sürüleri şehrin her yerinde ve karşılarına çıkan her canlıyı bir anda yiyip bitiriyorlar. Bu doymak bilmeyen, zombileşmiş dev farelere karşı yapabileceğiniz tek şey ise kaçmak. Çünkü nereye baksanız bu farelerin olduğunu göreceksiniz.

Oyunda bu farelere rağmen yolculuk yapmaya çalışan bir karakterin  rolüne bürüneceksiniz. Yolculuğunuzu tamamlayabilmek için ise fareleri bir şekilde aldatmanız veya korkutmanız gerekiyor. Korkutabilmek için uygulayabileceğiniz en etkili yöntem ise ateş kullanmak. Zaman zaman ateşi kullanamadığınız noktalarda farklı bir yöntem bulup değerlendirmeniz gerekiyor.

İşte oyun ile ilgili yayınlanan oynanış fragmanı:

Şimdi gözler A Plague Tale Innocence oyununun çıkış yapacağı tarihe çevrildi. Bakalım A Plague Tale Innocence, oyun dünyasında yeni bir dönem başlatabilecek mi?

Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)