Insurgency: Sandstorm Hakkında Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

Fahri Gün 23 Ağu 2018 Oyun 251  0

Insurgency: Sandstorm oyunu ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu kez de oyunun oynanış görüntüleri yayınlandı. YouTube üzerinden paylaşılan görüntüler sayesinde oyun hakkında net bilgilere sahip olabilirsiniz.

Insurgency: Sandstorm bir süredir oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor. Bu kez de yonanış görüntüleri bir video eşliğinde paylaşıldı. Söz konusu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Söz konusu oynanış görüntülerinden yola çıkarak oyunun oldukça gerçekçi grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Videoya göre oynanış sistemi de oyuncuyu tatmin edecek gibi duruyor. Çünkü oyuncular alışılmış oynanış sistemli akıcı FPS oyunlarını seviyor. Insurgency: Sandstorm da bu doğrultuda kullanıcıların isteğini karşılayacak gibi gözüküyor.

Unreal Engine 4 grafik motoruyla ortaya çıkarılan Insurgency: Sandstorm, genişletilmiş oynanış özellikleri ile seriye tabiri caizse yeni bir soluk kazandıracak.

Ne zaman çıkış yapacak?

Insurgency: Sandstorm oyunu 18 Eylül 2018 tarihinde piyasaya sürülecek. Oyunu beta aşamasındayken test eden pek çok kullanıcı son derece memnun kalmıştı. Bu sebeple tam sürümüne de büyük bir ilgi gösterileceğe benziyor.

Untitled Goose Game İncelemesi
İşte Bu Hafta Çıkacak Olan Video Oyunları!
Monster Hunter World: Iceborne İncelemesi
FIFA 20 İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)