Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı

Fahri Gün 20 Şub 2021 Mobil 146  0

Teknoloji şirketlerinden Samsung’un Galaxy 01 akıllı telefonuna yönelik olarak yeni yazılım güncellemesi yayınlandı. Peki güncelleme ne gibi farklılıklar sunuyor? İşte habere ilişkin detaylar…

En popüler akıllı telefon markalarından Samsung, geçtiğimiz günlerde paylaşılan verilere göre güncelleme konusunda Google’dan sonra en iyi şirket olarak dikkat çekiyor. Güncelleme çalışmalarına tam gaz devam eden Samsung, bu sefer de Galaxy A01 akıllı telefonuna yönelik olarak yeni yazılım güncellemesini paylaştı.

Paylaşılan yazılım güncellemesi A015FXXUAUA3  sürüm adıyla kendisini göstermekte olup güncellemesinin içerisinde güvenlik yaması ve aynı zamanda çeşitli iyileştirmeler bulunuyor. Güncellemeyi uygulayan kullanıcılar biraz daha iyi bir performans elde ediyor.

Yayınlanan güncelleme şu an için yalnızca Vietnam için geçerli olup OTA üzerinden dağıtılıyor ve yakın zamanda ülkemiz kullanıcılarına da ulaşması bekleniyor.

Galaxy A01 için yayınlanan son güncelleme bundan üç ay önce kendisini göstermişti. Yazılım optimizasyonları içeren bu güncellemenin de gelmesiyle artık gözler Android 11 güncellemesinin ne zaman çıkacağına çevrildi. Gelen bilgilere göre büyük çaplı Android 11 güncellemesi 2021 yılı içerisinde yayınlanacak.

Etiketler:
Realme 7i İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı
Galaxy J7 Android Güncellemesi Çıktı
Honor Play 5 Lansman Tarihi Belli Oldu
Galaxy A40 için güvenlik güncellemesi çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)