Android Cihazlar İçin En İyi Ekran Videosu Alma Programları

Fahri Gün 04 Şub 2018 Mobil 248  0

Android işletim sistemi için çok sayıda ekran videosu alma programı bulunuyor. Peki bunlardan en iyileri hangileri? Yeni makalemizde sizler için en iyi ekran videosu alma programlarını derledik.

YouTube Gaming

Bu uygulama, Android akıllı telefonlarınızda akıcı ekran videoları kaydetmenizi sağlıyor. İsminden de anlayabileceğiniz üzere oyuncu YouTuber’lar için özel olarak tasarlanmış. Oyun kaydedecek olanların kullanabileceği güzel uygulamalardan biridir. Oyunlarda kasma yapmamaya odaklanmıştır.

AZ Screen Recorder

Bu uygulamayı kullanabilmek için en az Android Lolipop ve üzeri işletim sistemine sahip akıllı telefonunuz olmalı. Daha eski cihazları desteklememekte.  Herhangi bir süre sınırı olmadan uzun uzun video kaydı alabileceğiniz bu uygulamayı kullanabilmek için rootlu telefona sahip olmanız da gerekmiyor.

ilos

Bu uygulama da rootsuz olarak kullanabileceğiniz bir ekran videosu kaydetme yazılımdır ve eski sürümlere destek sağlamaktadır. Videolarınızı pratik bir şekilde paylaşmanızı da sağlar. Pek çok özelliğe sahiptir ve pratik bir kullanımı vardır. Tercih edilebilecek uygulamalar arasındadır.

RecMe Screen Recorder

Bu uygulama da AZ Screen Recorder gibi minimum Android Lolipop işletim sistemine sahip cihazlarla uyumludur. Daha eski telefonlarda ise root işlemi atılarak kullanılabilmektedir. Kaliteli, popüler uygulamalardan biridir.

Bu uygulamalardan hangisini indirirseniz indirin memnun kalacağınızı düşünüyorum. Fakat yukarıda da belirttiğim gibi indirmeden önce root gerekliliği ve Android sürüm uyumluluklarına dikkat edin.

Galaxy J3 2017 Telefonu Android Oreo Güncellemesi Aldı
İşte Haftanın En Popüler Akıllı Telefonları
Xiaomi MIUI 10 Güncellemesi Hatalara Neden Oluyor
Vestel Venus E2 Go Fiyatı Hakkında Sürpriz Gelişme

Yorum Yapmayı Unutmayın :)