HP Yeni Sanal Gerçeklik Gözlüğünü Duyurdu

Fahri Gün 05 Şub 2018 Teknoloji 639  0

HP şirketi, ürettiği yeni sanal gerçeklik cihazlarının tanıtımını yaptı. Böylece ürün hakkında kesin bilgilere ulaşıldı.

Daha çok bilgisayar ketgorisinden tanıdığımız HP, sanal gerçeklik gözlüğü kitleri üzerine de çalışıyor. Yakın zamanda yeni bir sanal gerçeklik gözlüğü kiti tanıtacak olan şirket, söz konusu cihazının özelliklerini basınla paylaştı.HP’nin yeni ünitesi hem pratik hem de oldukça fonksiyonel olacak.

HP daha önce Windows Mixed Reality isimli bir akıllı gözlük satışa çıkarmıştı. Bugün de oyuncular için geliştirilmiş yeni bir sanal gerçeklik gözlüğü daha tanıttı. Söz konusu yeni cihaz eskisine göre çok daha iyi özelliklere sahip olup ergonomik yapısı ile dikkat çekecek. HP Omen serisinin oyuncuları düşünülerek tasarlanan modelin tasarımsal anlamda da albenisinin bulunmasına özen gösterilmiş. 449 Dolar fiyatla satışa sunulacak olan VR, HP Z 24 bilgisayarı ile uyumlu olarak çalışabilecek. En önemli özelliği oyunlar için özel optimizasyonlarının bulunması. Böylece oyuncular kendilerini çok daha zevkli bir mücadelenin içerisinde hissedebilecekler.

Bakalım HP bu yeni ürünü ile akıllı gözlüklerin kötü gidişatını değiştirebilecek mi? Bize sorarsanız sadece Omen ile uyumlu bir VR ürettiği düşünülürse bu biraz zor gibi ama yine de bekleyip göreceğiz.

Office Dosya Düzenlemeleri iOS Üzerinde de Ücretsiz Oldu
EMUI 11 ile Sunulan Özellikler
WhatsApp Web Kullanırken Yararlanabileceğiniz Klavye Kısayolları
Adobe Alternatifi Programlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)