5000 mAh Bataryası Bulunan İddialı Telefonlar

Fahri Gün 30 Haz 2021 Mobil 276  0

Bu içeriğimizde 5000 mAh bataryaya sahip olan iddialı akıllı telefon modellerine değiniyoruz. İşte detaylar…

Akıllı telefon dünyasında batarya son derece önemli olup bir cihazın sahip olduğu pil kapasitesi şarjın uzun ömürlülüğü konusunda önem arz etmektedir.

5000 mAh batarya akıllı telefonun pil performansı bakımından tatminkar seviyelerde olmasını sağlayan önemli unsurlardan biri olarak kabul edilmektedir. Peki 5000 mAh bataryası bulunan iddialı akıllı telefon modelleri nelerdir?

  • Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
  • Xiaomi Mi 10T Pro
  • Samsung Galaxy S20 Ultra
  • POCO X3 Pro
  • Xiaomi Mi 10T

Listenin zirvesinde yer almakta olan Galaxy S21 Ultra 5G akıllı telefonunda 6.8 inç büyüklüğünde QHD+ çözünürlüğünde AMOLED ekran bulunmakta olup Exynos 2100 işlemcisinden güç almaktadır. Cihaz 12 GB ve 16 GB olarak iki farklı RAM sürümüne sahiptir.

Listede dikkat çeken telefonlardan bir diğeri de Poco X3 Pro olup bu telefon 6.67 inç büyüklüğünde LCD Full HD+ ekrana sahiptir ve 240 Hz dokunmatik örnekleme hızı bulunmaktadır. Snapdragon 860 işlemciyle çalışan akıllı telefonun 6 GB ve 8 GB Ram opsiyonları bulunmaktadır.

Elbette bu listeye eklenebilecek pek çok model daha bulunmakta olup biz başlıca bazı modellere değindik. Sizin aklınıza gelen modelleri de aşağıdaki yorum bölümünden yazarak listeye eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)