Popüler Çağrı Kaydı Uygulamaları

Fahri Gün 04 Tem 2021 Teknoloji 427  0

Bu içeriğimizde çağrı kaydı yapmak için kullanabileceğiniz popüler uygulamaların neler olduğu konusuna değiniyoruz. İşte detaylar…

Telefonunuzda yaptığınız görüşmeleri not almak veya çeşitli faktörler nedeniyle kaydetmek istiyorsanız bu doğrultuda kullanabileceğiniz iki popüler çağrı uygulaması bulunuyor. Gelin bunlara bir bakalım.

Automatic Call Recorder

Bu uygulama Android cihazlar üzerindeki görüşmelerinizi kaydetmek için kullanabileceğiniz yararlı bir uygulama olup konuşmaları otomatik olarak kaydedebilme yeteneğine de sahip olmasıyla öne çıkmaktadır. Uygulama ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Auto Call Recorder

Akıllı telefonunuza veya tabletinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz özelliği ile önemli anları ve sonradan hatırlamak isteyeceğiniz anları ses kaydı olarak kaydedip saklamanıza yaramaktadır. Hem yaptığınız aramaları hem de gelen aramaları kaydedebilme özelliği bulunmaktadır. Diğer pek çok uygulamaya ek pek çok özelliğe sahip olmasıyla öne çıkmakta olup hem kullanışlı hem de sade bir yapıya sahiptir ve böylece tüm görüşmeleri kaydedebilmenize imkan tanımaktadır.

Çağrı kaydı uygulamaları yasal mı?

Kişiler arasında yapılan görüşmeler kişisel olduğu için karşı tarafın yani görüştüğünüz kişinin rızası olmadan yaptığınız kayıt işlemleri suç teşkil eder. Bu nedenle haberleşmenin gizliliğini ihlal etmiş sayılırsınız. Hukuka aykırı içerikler ifşa eden kişiler yasalar doğrultusunda cezalandırılmakta olup, bu nedenle bu iki uygulamayı yalnızca karşı tarafın haberdar olduğu durumlarda kullanmanızı şiddetle öneririz.

Egzoz Duman Atmasında Duman Rengi ve Anlamları
Özel Plaka Almak Hakkında Bilmeniz Gerekenler
NFC Özelliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler
İkinci El Araç Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)