The Elder Scrolls Serisinde Muazzam Bir İndirim Var!

Fahri Gün 05 Tem 2021 Oyun 490  0

Steam platformunda The Elder Scrolls serisi için özel bir indirim bulunuyor. Uygulanan indirimle serinin tüm oyunlarını çok cazip fiyatlardan satın alabilme imkanınız var.

The Elder Scrolls serisi kategorisinde en sevilen oyun serilerinden biri olarak kabul ediliyor. Seri dahilinde bu zamana kadar çok sayıda oyun piyasaya sürüldü ve şimdi bu oyunlar Steam platformu üzerinde hatırı sayılır indirimlerle sunuluyor.

Elder Scrolls Summer Bundle paketi yüzde 69 indirim alarak kısa süreliğine 57,13 TL’den satılıyor. Paket dahilinde Morrowind, Oblivion ve Skyrim gibi başarılı Elder Scrolls oyunlarını satın alabiliyorsunuz. Eğer tekli olarak satın almak isterseniz örneğin The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition yüzde 60 indirimle 45 TL’den satılıyor. Bizce 57,13 TL’ye Summer Bundle paketini satın almak daha mantıklı çünkü Elder Scrolls serisi hikayenin daha ön planda olduğu bir seri ve Morrowind oyunundan başlamanız daha isabetli olacaktır.

Bu arada oyunun 18 yaş sınırının bulunduğunu, resmi Türkçe desteğinin olmadığını ancak özel yamalarının yapıldığını belirtelim. Hatta Morrowind yaması çıkalı henüz birkaç ay oluyor.

Etiketler:
Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)