2.5 Yıl Önce Çıkan BlackBerry Priv İçin Sürpriz Güncelleme!

Fahri Gün 06 Nis 2018 Mobil 536  0

BlackBerry’nin Priv isimli telefonu bundan iki yıl kadar önce piyasaya sürüldü. Buna rağmen cihaza yeni bir güncelleme geldi.

BlackBerry eskiden çok popüler bir markaydı. Fakat akıllı telefonların yaygınlaşmasının ardından eski popülerliğini yitirdi. Yine de insanlar hala BlackBerry telefonlarının dayanıklı, sağlam ve kullanışlı cihazlar olduğunu biliyor. Fakat yüksek fiyat politikası ve fiziksel klavyeden vazgeçmemesi şirketi hep zor duruma sokmuştur.

Ünlü şirket şimdi de yeni bir cihazı ile değil de, bundan iki yıl kadar önce piyasaya sürdüğü fiziksel tuş takımına sahip bir modeli ile dikkatleri topladı. Ünlü teknoloji şirketi, BlackBerry Priv isimli yaklaşık 2.5 yıl önce çıkan telefonuna güncelleme gönderdi.

Güncelleme yaklaşık 100 MB boyutunda. Cihazın daha fazla özelliği desteklemesi için geliştirilen bir yazılım olduğunu söyleyebiliriz. Güncelleme hali hazırda OTA aracılığı ile dağıtılmaya başlandı. Cihazınıza ulaşıp ulaşmadığını zaman zaman kontrol etmenizi öneririz.

Güncelleme gönderdiği için taktir edildi

BlackBerry, Priv konusunda sunduğu bu yeni güncellemeyle büyük bir taktir toplamayı da başardı. Günümüzün en yeni, üst segment telefonlarına bile en fazla iki yıl güncelleme yapılıyor. Fakat BlackBerry iki yılı aşan cihazına bile güncelleme yaptığı için övgü kazandı.

Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu
SAR Değeri Yüksek Olan Oppo Telefonlar
IOS 14 Beta’dan IOS 13’e Dönüş Yapma Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)