The Division İçin Battle Royale Modu Çıkacak!

Fahri Gün 06 Nis 2018 Oyun 436  0

Ubisoft’un en fazla ilgi gören Multiplayer oyunlarından biri olan Tom Clancy’s The Division için Battle Royale modu çıkacak. Yetkililer bu konuda Battle Royale modunu sevenleri heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

Oyun dünyasında yeni oyunlar piyasaya sürüldükçe akım da değişiyor. Bir dönem hayatta kalma oyunlarına yönelik yoğun bir akım vardı. Bu sefer de Battle Royale oyunlara karşı çok büyük bir ilgi söz konusu. Bu durumdan dünyaca oyun şirketleri bile etkileniyor. Çünkü Playerunknown’s Battlegrounds ve Fortnite Battle Royale gibi oyunların aldığı büyük başarılar artık oyun dünyasında yeni bir ivme kazandırdı.

Yaşanan büyük Battle Royale akımının etki ettiği oyunlardan biri de dünyaca ünlü çoklu oyunculu yapımlardan Tom Clancy’s The Division oldu. Oyunun geliştiricilerinin Battle Royale moduna sıcak baktığı ortaya çıktı. Battle Royale oyunlarının çok iyi de bir gelir getirebilen yapımlar olması Ubisoft’un iştahını kabarttı. Şirketin farklı bir oyunun üzerine daha Battle Royale modu ekleyebileceği veya en baştan yeni bir Battle Royale oyunu üretebileceği de konuşuluyor. Bu oyunda mikro ödeme sistemini görebiliriz.

Multiplayer tabanlı oyunlara olan ilgi aslında daha çok şirketlerin yoğun çabası sayesinde meydana geliyor diyebiliriz. Hatta artık donanım üreticilerinin de pazarlama stratejisi olarak rekabetçi oyunculuktan yararlandığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu durum uzun süre devam edecek gibi gözüküyor.

Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)