Zenfone Pro M1 Telefonuna Güncelleme Yayınlandı

Fahri Gün 01 Şub 2020 Mobil 216  0

ASUS şirketinin Zenfone Pro M1 akıllı telefonu yeni bir yazılım güncellemesi aldı. Cihaza yönelik olarak Android 10 güncellemesi paylaşıldı.

Akıllı telefon sektöründe de mücadele eden ünlü teknoloji şirketlerinden ASUS, ülkemizde de yakından bilinen bir marka ve Zenfone Pro M1 akıllı telefon modeliyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Zenfone Pro M1 için uzun süre güncelleme desteği sunacağının sözünü veren ASUS, bu doğrultuda yeni güncellemesini yayınladı.

Android 10 Yayınlandı !

Paylaşılan güncelleme telefonun Android 10 sürümüne kavuşmasını sağlıyor. Pek çok güvenlik düzeltmesini ve performans tarafında iyileştirmeleri de beraberinde getiriyor. Güncellemeyi en erken alan ülkeler ise Hindistan ve Fransa olurken, pek çok kullanıcı attığı tweetlerle güncellemenin telefonuna ulaştığını onayladı. Bölge bölge yayınlanan güncelleme yakın zamanda ülkemizdeki kullanıcılar için de aktif hale gelecektir.

Kotaya Dikkat!

Güncelleme size ulaştığı zaman indirmeden önce veri bağlantısıyla mı yoksa Wi-Fi bağlantısıyla mı indirme yapacağınızın kararını vermelisiniz. Aksi taktirde kota sıkıntısı çekebilirsiniz.
Huawei P50 Pro 4G Teknik Özellikleri Belirlendi
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak
Xiaomi Mi Mix 4 Gizli Selfie Kamerası İle Gelecek
Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)