Xiaomi Mi 10 Pro İçin Yazılım Güncellemesi Çıktı

Fahri Gün 31 Tem 2020 Mobil 600  0

Xiaomi markası, Mi 10 Pro akıllı telefonuna yönelik olarak yeni MIUI güncellemesini yayınladı. İşte güncellemeye ilişkin ayrıntılar…

Akıllı telefon kategorisinde bir hayli ünlenen Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, bilindiği üzere telefonlarında Android işletim sistemine yer veriyor ancak arayüz olarak kendi arayüzü olan MIUI sürümünü kullanıyor.

12.03.0 sürümü yayınlandı

Bir süredir MIUI 12.03.0 kararlı sürüm güncellemesi üzerinde çalışan Xiaomi, Mi 10 Pro için beklenen güncellemeyi aktif hale getirdi. Söz konusu güncelleme güvenlik yamasını da içerisinde barındırmakta olup telefonun güvenlik yama düzeyini Temmuz ayı seviyesine yükseltiyor. Böylece daha güvenli bir Mi 10 Pro kullanabiliyorsunuz.

Kamera Güncelleniyor

Kamera tarafında da ufak tefek değişiklikler sunan güncelleme şu an OTA üzerinden dağıtılıyor. Yayınlanan güncellemeyle birlikte telefon ön ve arka çift sahne kamera moduna kavuşmakta olup telefonun ön ve arka kameraları aynı anda kullanılabiliyor.

Mi 10 Pro Özelliklerini Hatırlayalım:

Telefonda 6.67 inç büyüklüğünde 2340x1080p çözünürlüğünde ekran bulunuyor ve cihaz bu çözünürlükte 90 Hertz tarama hızıyla çalışıyor. Snapdragon 865 işlemciyle çalışan telefon depolama alanı ve RAM tarafında çeşitli seçenekler sunuyor. 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı seçenekleri bulunuyor.
Etiketler: ,
WhatsApp Sohbet Kilitleme Rehberi
Hoparlör Temizliği Yapma Rehberi
iPhone Ekran Mesafesi Özelliğinin Aktifleştirilmesi Rehberi
Ödemeli Arama Yapma Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)