STK X2 Özellikleri Duyuruldu

Fahri Gün 26 Şub 2018 Mobil 402  0

STK, X2 akıllı telefonunun duyurusunu gerçekleştirdi. Böylece cihazın özellikleriyle ilgili bilgilere ulaşıldı.

İngiliz teknoloji şirketi STK, daha iyi bir konuma gelebilmek için çaba sarfediyor. Dünya çabında popüler olmayı hedefleyen şirket, şimdi de STK X2 isimli yeni akıllı telefonunu duyurdu. Telefonun özellikleri, yapılan resmi tanıtım ile açığa çıktı.

X2 modeli 5.7 inç büyüklüğünde 1440x720p HD ekran çözünülüğüne sahip. 2.5D kavisli ekranı ile dikkat çeken telefon, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı özellikleri içeriyor. Aynı zamanda harici depolama alanı desteği de bulunuyor.

Ürünün ön kamera özelliği oldukça dikkat çekici. 16 MP flaş destekli ön kameraya sahip olan model, aynı zamanda çift arka kamera içeriyor. Bu iki kameradan biri 16 MP, diğeri 0.3 MP ölçeğinde lenslere sahip. Özellikle düşük ışıklı ortamlarda güzel bir görüntü elde edilebilecek bir telefon.

3000 mAh bataryası ile uzun süre şarj olmadan kullanılabiliyor. 35 saatlik konuşma ve tam 11 günlük bekleme süresine sahip.

Üründe Android Oreo 8.1 işletim sistemi mevcut. Böylece yazılımsal anlamda güncel bir telefon. STK Care uygulaması dahili olarak bulunuyor.

Telefonun fiyatı da açıklandı. 270 Sterlin fiyat etiketiyle Nisan ayında piyasaya sürülecek.

Etiketler: ,
Honor 7S Akıllı Telefonu A101’e Geliyor
Nubia Z20 İçin Geri Sayım Başladı
Xiaomi Mi A2 Modeline Yeni Bir Güncelleme Sunuldu
Huawei, Apple ve Samsung Arasındaki Savaş Nasıl Gidiyor? İşte Son Veriler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)