Sony Ericsson W707 Yıllar Sonra Satışa Sunuldu

Fahri Gün 23 May 2020 Mobil 627  0

Sony tarafından bundan on iki yıl kadar önce hazırlanan W707 telefonu ilginç bir şekilde satışa sunuldu. Peki bu nasıl oldu? İşte detaylar…

Sony firmasını akıllı telefonlar yaygınlaşmadan önce de cep telefonu kategorisinde son derece popüler olan markalardan biri olarak biliyoruz. Sony, Ericsson serisi dahilinde pek çok tuşlu, kapaklı , çift ekranlı telefonu piyasaya sürdü ancak bir telefon vardı ki daha prototip aşamasında bile çok dikkat çekmişti. Söz konusu cihaz W707 olup üç ekranı bulunuyordu. 2008 yılında üretilen söz konusu cihazın prototip bir modeli o zamandan bu zamana korundu ve şimdi de eBay üzerinden satışa çıkarıldı.

Fiyatı Oldukça Tuzlu

658 Dolar gibi oldukça yüksek bir rakamdan satışa sunulan bu model sadece bir adet satışa sunulmasıyla dikkat çekti. İnovasyon kavramına yeni bir bakış açısı kazandıran ürünü satışa sunan platform, cihazı dilerseniz sim kart takıp kullanabileceğinizi aktarıyor. Dolayısıyla model yalnızca koleksiyon aracından ibaret değil yani aktif olarak kullanılabiliyor. Klasik akıllı telefonlardan bıkan ve buram buram nostalji kokan bir Sony telefonuna Merhaba! demek isteyenler için değerlendirilebilecek bir fırsat ancak fiyatının son derece tuzlu olması düşündürüyor doğrusu.
Etiketler: ,
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)